Ana sayfa Alışveriş Okey Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Okey Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1

OKEY ya da O.K. gibi müşteri potansiyeli yüksek olan müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. OKEY çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. OKEY çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

OKEY müşterileri olarak istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca iletebilirsiniz.

OKEY çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da OKEY resmi ve gerçek çağrı merkezinden destek almak en iyi ve güvenli seçenektir.

OKEY Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
444 50 20

OKEY Cinsel Sağlık ve Cinsel Hastalıklar Bilgi Platformu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
444 65 39

Arama Terimleri: okey iletişim bilgileri, okey telefon no, okey irtibat tel, okey canlı destek, okey müşteri temsilcisi, okey şikayet hattı

1 YORUM

  1. Merhabalar yıllardır Okey rötar kullanıyorum fakat son aldığım rötarlarda sorun mu yoksa özellikleri mi değişti geciktirmeyi hiç ellemiyor biz boşuna mı para ödüyoruz çünkü rötar dış rengi önceki biraz açık renkli idi onda sorun yoktu ama şimdilerde daha koyu renkli beş para etmez sıfır sınıfta kaldı sanki içeriğini azaltilar hayırlı günler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here