Ana sayfa Alışveriş OMO Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

OMO Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

OMO Unilever markasına bağlı olarak üretilen bir deterjan markası olarak bilinmektedir. Menşei ise Türkiye’dir ve çok uzun yıllardan beri kullanımı gerçekleştirilen markalar arasında büyük yer tutmaktadır. Surf olarak da bilinen bu marka, Türkiye dışında bu isim ile satışa sunulmaktadır.

Dünya genelinde ise pek çok kullanıcısı bulunan bu marka 1960’lı yıllardan beri varlığını sürdürmektedir. Çamaşır deterjanı olan OMO, farklı ürünleri ile de müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.
Neden OMO?

OMO sadece Türkiye markası değil, aynı zamanda dünya markası olabilmeyi başarmış markalar arasında yer alır. Yurtdışına da ihracatı gerçekleştirilen bu ürünün artılarından da bahsetmek mümkün olabilmektedir. Pek çok kişi ise günlük hayatında diğer çamaşır deterjanları yerine OMO kullanımı gerçekleştirmektedir.

Diğer deterjanlara nazaran cilde zararının olmaması ve katkı maddesinin bulunmaması da kişilerin bu ürünü tercih etmesinde önemli bir role sahiptir. OMO, toz deterjanların yanı sıra sıvı deterjanları ile de başarısını kanıtlayan markalardan biridir. Ürün yelpazesi oldukça çeşitli olan firma, her müşterinin kesesine de hitap edebilmektedir.

OMO Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 

444 25 19

OMO İletişim Formu Linki

Arama Terimleri: omo iletişim, omo destek hattı, omo iletişim bilgileri, omo şikayet hattı, omo telefon no, omo çağrı merkezi, omo müşteri temsilcisi, omo tel no

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here