Ana sayfa Özel Kurumlar Onur Group Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Onur Group Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Onur Group Çetin İşletmeleri adı altında 1981 yılında faaliyete başlamıştır. Havayolunun yanı sıra kara yolunda da son derece başarılı olan firma, Onur Taşımacılık Taahhüt ve LTD ŞTİ adı ile bilinmektedir. Sektörde kısa bir süre içinde yükselişe geçen firma, dünyanın pek çok ülkesine de bu sektörde hizmet sunmaktadır.

Makine plaklarının yenilenmesinde etkili bir role sahip olan Onur Group aynı zamanda farklı sektörlerde de başarısını devam ettirmektedir.
Hangi Sektörlerde Varız?

Onur Group makine ya da havayolunun yanı sıra inşaat sektöründe de varlığını sürdüren firmalar arasında yer almaktadır. Pek çok sektörde ayağı olmasına rağmen son derece başarılı oldukları da yadsınamaz bir gerçektir.

Prefabrik yapı, havacılık, makine, asfalt beton, madencilik ve turizmin yanı sıra makine kiralama da başarılı olunan diğer sektörler arasında yer alır. Müşterilerine her zaman kaliteli hizmet sunan Onur Group, Türkiye’nin de dünyanın da başarılı firmaları arasında yerini almıştır. Bu kadar başarılı olabilmesinin temel nedeni ise her zaman müşteri memnuniyeti odaklı davranıyor olmasıdır.

Onur Group Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

0 (312) 491 96 96

Arama Terimleri: onur group iletişim bilgileri, onur group destek hattı, onur group çağrı merkezi, onur group iletişim, onur group şikayet hattı, onur group iletişim numarası, onur group irtibat numarası

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here