Oppo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası / İletişim / Çağrı Merkezi / Canlı Destek

oppo müşteri hizmetleri

Dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden bir haline gelen Oppo, Türkiye’de cihazlarını satışa sunmasının ardından müşteri hizmetleriyle hizmet sağlamaya başlamıştır. Online işlem kanalları dahil olmak üzere çağrı merkezi ve diğer iletişim kanalları Oppo cihazları ile sorun yaşayan tüm kullanıcıların anında kurumsal destek almasını sağlamaktadır. Oppo çağrı merkezi üzerinden cihazlarla ilgili tüm sorunları görüşebilir ve destek alarak sorunlarında ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

Oppo İletişim Merkezi

Oppo iletişim merkezi üzerinden yetkili servisler ve resmi destek hatlarına ulaşmanız mümkündür. Oppo akıl cihazlarıyla ilgili sorunlar yaşayan tüm kullanıcılar, kurumsal iletişim merkezi üzerinden iletişime geçerek destek alabilir. Oppo Destek Merkezi:

Üzerinden hizmet sağlamaktadır. Türkiye genelinde yetkili servislere kurumsal web sayfası üzerinden erişim sağlayarak hizmet talep edebilirsiniz.

Oppo İletişim Formu

Oppo iletişim formu oluşturarak telefonların onarım ve yetkili servislere gönderilmesi sağlanabilir. Türkiye’de faaliyetlerine başlamasının ardından birçok kullanıcı tarafından merak edilen Oppo iletişim formu ve onarım koşullarına kurumsal web sayfası üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Sayfası üzerinden telefonlarınızla yaşadığınız sorunlar için yetkili servislerle iletişime geçmeden önce gerekli koşulları ve başvuru yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

Oppo İletişim E – Posta Adresi

Oppo ile kurumsal e – posta adresi üzerinden iletişime geçmek isteyen tüm kullanıcılar iki farklı e – posta adresi ile taleplerini Oppo’ya iletebilir. Türkiye’deki kullanıcılar için farklı adres üzerinden hizmet sağlayan Oppo e – posta adresi:

Tüm şikayet ve önerileriniz için kurumsal destek sağlar. Kurum ile yapacağınız yazışmaların hepsinin hukuksal bağlayıcılığı vardır. Bu nedenle yazışmalarınızı resmi kriterlere göre gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Oppo Şikâyet Hattı

Oppo şikayet hattı üzerinden tüm soru ve görüşlerinizi firmaya iletebilirsiniz. İster e – posta üzerinden isterseniz de çağrı merkezini arayarak Oppo şikayet hatlarını kullanabilirsiniz. Kullanıcılarının en kısa sürede hizmet alması ve sorunlarının çözüme kavuşturulması için destek sağlayan Oppo, alternatif işlem kanalları ile destek olmaktadır.

Adresi üzerinden kurumsal destek sağlamaktadır.

Oppo Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkezini kullanarak Oppo akıllı cihazlarıyla ilgili yaşadığınız sorunları ve görüşlerinizi yetkililere iletebilirsiniz. Birçok farklı işlemi rahatça gerçekleştirebileceğiniz müşteri hizmetleri numarası sayesinde, kısa sürede talepleriniz gerçekleştirilir. Oppo çağrı merkezine resmi tatiller ve Pazar günleri haricinde 09.00 – 18.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

 • Oppo Çağrı Merkezi: 0850 433 67 76

Olarak belirlenmiştir. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden tüm soru, görüş ve şikayetlerinizi iletebilir, garanti ve yetkili servisler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Oppo Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Firmaların müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak zaman zaman uzun bekleyişlere neden olabilir. Akıllı telefon ürünleriyle yenilikçiliğini ortaya koyan Oppo, müşteri hizmetleri ve iletişim kanalları ile de hızlı hizmet sağlamaktadır.

Oppo müşteri hizmetleri numarasını arayarak anında müşteri temsilcisiyle görüşmeniz mümkündür. Bu nedenle direkt bağlanma yöntemlerini kullanmanıza gerek yoktur. Oppo iletişim adresleri üzerinden gerçekleştirilen tüm işlemler kısa sürede kullanıcıların tüm sorunlarına yanıt vermek adına online işlem kanalları ile de hizmet sağlar.

Oppo Resmi Sosyal Medya Hesapları

Oppo resmi sosyal medya hesapları:

Olarak belirlenmiştir. Sosyal medya ve internet kullanımının yaygınlaşmasının ardından Oppo başta olmak üzere birçok kurum sosyal medya üzerinden taleplere hızlı yanıt vermektedir. Twitter, Facebook veya Instagram hesapları üzerinden firma ile iletişime geçerek canlı destek alabilirsiniz.

Yorumları Göster (2)

 • Slm kolay gelsin benim cihazimdaki watsap listemdeki isimler çıkmıyor sebebi ve çözümü nedir biraz acele lütfen

  Vazgeç

  Bir Yorum Bırakın

  E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*

  • Kardeş ben aldım oppo guncelmeden den sonra wiffi sorunu yaşamaya başladım mal oldu telefon

   Vazgeç

   Bir Yorum Bırakın

   E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*