Ana sayfa Alışveriş Optimum AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Optimum AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Optimum AVM, birçok büyük şehirde yer almaktadır. Ankara’da Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. bünyesinde 2004’te açılmıştır. Devamında 2006 yılında yanına ek yapılmıştır ve Türkiye’nin en büyük outlet alışveriş merkezi haline gelmiştir. 2012 yılında ise dünyaca ünlü birçok markayı bünyesine almıştır. Çok sayıda mağaza mevcuttur.

Hem alışveriş yapma hem de eğlenme imkanı sunmaktadır. Sosyal yaşam alanı oluşturmuştur ve çok fazla insan tarafından tercih edilmektedir. Konsepti de ilgi çekici ve sanatsal içerikler de barındırmaktadır. Kafe, restoran, sinema salonları imkanlarının olmasının yanı sıra çocuklar için çeşitli aktiviteler, sanatsal ve kültürel faaliyetler bulunmaktadır.

Kaliteli ürünleri indirime alabileceğiniz yer olan Optimum Outlet AVM, diğer şehirlerindeki şubelerinde de aynı şekildedir. Hem eğlence hem de alışveriş imkanı sunar. Şehrin sıkıcılığından kurtulmak isteyen bireyler özellikle hafta sonları burada keyifli vakit geçirmektedirler.

Sosyal yaşamın hayat bulduğu ve her daim canlı olan Optimum AVM dünyaca ünlü markaları barındırması ile de müşterilerinden beğeni toplamaktadır. Aranılan ve istenilen her markaya buradan kolaylıkla ulaşılabilir.

Optimum AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 207 5767

Arama Terimleri: optimum avm çağrı merkezi, optimum avm iletişim, optimum avm müşteri hizmetleri, optimum avm müşteri hizmetleri numarası, optimum avm telefon numarası, optimum avm irtibat tel, optimum avm şikayet, optimum avm şikayet numarası, optimum avm email adresi, optimum avm çağrı merkezi numarası

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here