Ana sayfa Devlet Kurumları ÖSYM Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

ÖSYM Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

0

ÖSYM çağrı merkezini aradıktan sonra doğrudan kurum yetkilisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Her konuda hızlı iletişim kanallarını kullanarak ÖSYM ile görüşme sağlamanız mümkündür. Gelişen teknolojik altyapı ve online iletişim kanalları sayesinde firma ile görüşmelerinizi ayrıca online yöntemleri kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz. Geri bildirimlerinizi yine ÖSYM’nin iletişim kanalları üzerinden yaparak telefon numarasını aramanıza gerek kalmadan doğrudan destek sayfaları üzerinden işlem yapılabilir. ÖSYM iletişim ve çağrı merkezi telefon numarasını aradıktan sonra doğrudan kurum yetkilisi ile görüşmeniz mümkündür.

ÖSYM İletişim Merkezi

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) iletişim merkezi üzerinden yer alan iletişim kanallarını kullanarak kurum ile en etkili ve hızlı görüşmeyi yapabilirsiniz. Çağrı merkezi iletişim merkezinin yanı sıra online iletişim kanallarıyla da destek veren ÖSYM, öğrenciler, öğretmenler, resmi kurumlar ve kurum ile ilgili herhangi bir konuda yardım almak isteyen herkes ilgili iletişim kanallarını kullanarak işlem yapabilirler. Gelişmiş iletişim kanalları sayesinde vakit kaybetmeden tüm sorunlarınızı kısa süre içinde iletebilir ve etkili çözüm önerileri alabilirsiniz.

ÖSYM İletişim Formu

ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi ile ilgili sorunlar, sistem üzerinden alınan hatalar, şikayet bildirimi ve daha pek çok farklı konuda kurumla iletişim geçerek söz konusu sorunların en kısa sürede çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz. ÖSYM iletişim kanallarını kullanarak kısa süre içinde sorunun çözümü sağlayarak kurum ile etkili bir görüşme sağlamanız mümkündür. Online iletişim kanalları ve doğrudan çağrı merkezi iletişim hattı üzerinden görüşme sağlamanız mümkündür.

ÖSYM Çağrı Merkezi Telefon Numarası

ÖSYM çağrı merkezi telefon numarasını arayarak direkt yetkililerle görüşmeniz mümkündür. İhtiyaç duyulması halinde firma ile görüşme sağlamak için tercih edebileceğiniz iletişim kanalları arasında çağrı merkezi en kısa sürede sorunların çözümü için etkili olacak iletişim yöntemleri arasında yer almaktadır. İletişim kanallarını kullanarak kısa süre içinde sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşması için destek alabilirsiniz.

  • ÖSYM Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 444 67 96

ÖSYM İletişim E – Posta Adresi

E – posta yöntemiyle ÖSYM ile iletişim geçmeniz mümkün değildir. Kurum tarafından iletişim için herhangi bir e – posta adresi açık bir şekilde paylaşılmamıştır. Ancak diğer iletişim kanalları üzerinden çok daha hızlı bir şekilde kurumla iletişim kurmanız ve sorunlarınızı iletebileceğiniz tüm yöntemlere erişim sağlamanız son derece kolaydır. AİS üzerinden veya doğrudan ihtiyaç duyulması halinde çağrı merkezi üzerinden kurumla iletişim kurabilirsiniz.

ÖSYM Şikayet Hattı

ÖSYM ile ilgili tüm şikayetlerinizi ve sorunlarınızı mevcut iletişim kanalları üzerinden kuruma iletmeniz mümkündür. İletişim sayfası üzerinde yer alan işlem türlerine göre yapacağınız şikayetlerde doğrudan çağrı merkezi telefon numarasını kullanmanız da mümkündür. Diğer yanandan online iletişim kanallarını da tercih ederek sorun bildirimi yapabilirsiniz. ÖSYM mobil uygulamalarının hizmet vermeye başlamasının ardından ÖSYM ile iletişim kurma ve online işlemler yapma sorunları da ciddi oranda ortadan kalkmıştır.

  • ÖSYM Şikayet Hattı: 444 67 96 (OSYM)

ÖSYM Resmi Sosyal Medya Hesapları

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) sosyal medya hesapları üzerinden güncel duyuruları takip edebilir ve kurum ile hızlı etkileşim kurarak sorunlarınızı en kısa sürede bildirebilirsiniz. Sosyal medya hesapları üzerinden iletişim geçmeden önce resmi hesapları takip ettiğinizden emin olmanız gerekir. ÖSYM sosyal medya hesapları popüler tüm ağlar üzerinden aktif olarak kullanılmaktadır. Sosyal medya üzerinden iletişime geçerek hızlı çözümler elde edebilirsiniz. ÖSYM resmi sosyal medya hesapları: