Otokar Müşteri Hizmetleri

Otokar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Otokar 1963 yılından bu yana hizmet veren Koç şirketler grubuna bağlı firmalardan biridir. Sakarya’da 552.000 m2’lik bir alanda kurulu olan tesiste pek çok alanda üretim gerçekleştirilmektedir. Lojistik, nakliye ve otobüs gibi alanlarda üretim gerçekleştiren firma, pek çok farklı alanda da başarısını kanıtlamıştır.

Savunma sanayisinde zırhlı araç üretimi gerçekleştiren firma, kısa vadede başarıya ulaşabilmiştir. Günümüzde sadece Türkiye’de değil, dünyada da önemli bir etkiye sahip olan Otokar, ihracat konusunda da kendisini kanıtlamayı başarmıştır.
Neden Otokar?

Hem üretim hem de pazarlama yapan Otokar, genellikle savunma sanayi ve filo üzerine yoğunlaşmıştır. Her anlamda başarılı olabilen ve kendisini günden güne güçlendiren bu firma, aynı zamanda kalifiye elemanları ile de tutunmayı başarmıştır.

Müşterilerinin isteklerini ya da şikayetlerini değerlendirerek kendini geliştirmeyi hedef haline getirmiş olan firma, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımları ile daha da güçlenmektedir.
Otokar, Türkiye’de başlamış olduğu bu yolculuğa, dünyanın diğer ülkeleri ile de devam etmekte ve her geçen gün tecrübeleri ile daha da büyümektedir.

Otokar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 

444 68​57

Arama Terimleri: otokar iletişim bilgileri, otokar irtibat telefon, otokar destek hattı, otokar şikayet hattı, otokar müşteri temsilcisi, otokar çağrı merkezi numarası

Scroll to Top