Ana sayfa Devlet Kurumları Oyak Yatırım Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Oyak Yatırım Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
oyak yatirim musteri hizmetleri
oyak yatirim iletisim

Oyak Yatırım tarafından tüm müşterileri veya müşteri olmak isteyenleri için hızlı iletişim kanalları üzerinden kaliteli iletişim hizmetleri sunulur. Online veya doğrudan iletişim kanalları üzerinden işlem gerçekleştirerek kısa sürede her türlü finansal ürün ve hizmet için etkili çözümler alabilirsiniz. 7 gün 24 saat erişim sağlayabileceğiniz güncel iletişim kanalları sayesinde, Oyak Yatırım iletişim servislerini kullanarak kurumsal çözüm önerilerini alabilirsiniz.

Oyak Yatırım Müşteri Destek Merkezi

Oyak Yatırım müşteri iletişim merkezi üzerinden en hızlı işlem yapabileceğiniz iletişim kanallarını görüntülemeniz mümkündür. Günün her saatinde online iletişim kanalları üzerinden veya müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanarak ürün ve hizmetlere yönelik işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Güncel iletişim kanalları üzerinden yapacağınız işlemlerde iletişim bilgilerinizi ve sorunlarınızı açık bir dille dorudan hizmet aldığınız şubeye karşı yapmanız durumunda kısa sürede sonuç alabilirsiniz.

Oyak Yatırım Müşteri Online İletişim Formu

Oyak Yatırım müşterisi olmak isteyenlerin online başvuru formunu doldurmalarının ardından işlem gerçekleştirmeleri mümkündür. Müşteri başvuru formunun yanı sıra Oyak Yatırım ürün ve hizmetlerine yönelik yaşanan sorunlar hakkında şikayet veya önerilerinizi yine farklı bir iletişim formu üzerinden iletmeniz mümkündür. İletişim formlarına hızlı erişim adreslerini kullanarak hemen görüntüleyerek kullanmanız mümkündür. Günümüzde dijital kurumsal hizmetler ve dijital dönüşüm politikaları kapsamında en etkili iletişim kanalları arasında yer alan iletişim formlarına 7 gün 24 saat ulaşmak mümkündür.

Oyak Yatırım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Oyak Yatırım müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak her konuda sorunlarınızı iletebilir ve hızlı çözümler alabilirsiniz. Doğrudan iletişim kanalları arasında yer alan çağrı merkezi telefon numarası, müşteri desteği konusunda kesintisi hizmet sunar. Türkiye geneline birçok farklı bölgede hizmet veren Oyak Yatırım, telefon şubesi üzerinden müşterilerinin kurumsal veya bireysel sorunlarına çözümler üretmektedir.

  • Oyak Yatırım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 0 414
  • Oyak Yatırım Genel Müdürlük Telefon Numarası: +90 212 319 12 00
  • Oyak Yatırım Faks Numarası: 0 212 351 05 99

Oyak Yatırım Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Oyak Yatırım müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra kısa süre içinde müşteri temsilcisine bağlanarak işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Günün her saatinde çağrı merkezi iletişim numarası üzerinden firma ile görüşerek ürün ve hizmetlerine yönelik kurumsal çözümler alabilirsiniz.

Oyak Yatırım Şikayet Hattı

Dilek ve şikayetleriniz için Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. firmasının tüm güncel iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür. Doğrudan şikayet bildirimi için herhangi numara belirlenmemiştir. Bu nedenle çağrı merkezi telefon numarası veya diğer mevcut iletişim kanallarını şikayet bildirimleri ve geri bildirimler için kullanmanız mümkündür. Ayrıca online iletişim formu ve diğer online iletişim araçları da şikayetleriniz için hızlı dönüşler yapılmasını sağlayacaktır.

  • Oyak Yatırım Şikayet Hattı: 0850 222 0 414

Oyak Yatırım Sosyal Medya Hesapları

Oyak Yatırım sosyal medya hesaplarını kullanarak güncel kampanya ve duyurular hakkında bilgi sahibi olabilir veya iletişim kanalı olarak kullanarak sorunlarınız ve geri bildirimleriniz için etkileşimde bulunabilirsiniz. Güncel sosyal medya platformlarının tamamında aktif olarak faaliyet gösteren Oyak Yatırım, müşterilerinin sosyal medya üzerinden firmanın ürün ve hizmetlerine yönelik bilgi sahibi olmasını sağlar. Oyak Yatırım kurumsal resmi sosyal medya hesapları:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here