Ana sayfa Alışveriş Oysho Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Oysho Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Oysho gibi müşteri kitlesi yüksek olan birçok iç giyim markalarının müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Oysho çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcisi hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. Oysho çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Oysho müşterileri olarak iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca iletebilirsiniz.

Oysho çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da Oysho resmi ve gerçek çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden destek almak en iyi ve güvenli seçenektir.

Oysho Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
00800 448 82 10 99 – 0850 282 50 08

Arama Terimleri: oysho iletişim bilgileri, oysho telefon no, oysho irtibat tel, oysho canlı destek, oysho müşteri temsilcisi, oysho şikayet hattı

3 YORUMLAR

  1. Merhaba, 4459 sipariş numaralı siparişimden iade etmek istediklerimi musteri hizmetlerini arayarak bildirdim ama uzun unicorn tshirt yerine grimsi mavi kadife sabahlık iadesi olusmus. Diğer 2 urunde sikinti yok. Ama bu urundeki yanlışlığın giderilip tarafima yeni iade formu iletilmesini istiyorum.

    • SİPARİŞİMİN İADE İŞLEMİNİ YAPTIM ANCAK EKTEKİ ÇIKTIYI VERMİYOR SİSTEM. MAĞDURİYETİMİN GİDERİLMESİNİ TALEP EDİYORUM. AYNI ZAMANDA MÜŞTERİ HİZMETLERİNE KESİNLİKLE ULAŞILAMIYOR.

  2. İADE İŞLEMİ YAPAMIYORUM. İADE TALEBİM ALINDI ANCAK İŞLEM TAMAMLANMASI İÇİN ekteki etiketin ÇIKTISINI VEREMİYOR SİSTEM.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here