Ana sayfa Alışveriş Özdilek Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Özdilek Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1

Özdilek müşteri potansiyeli fazla olan birçok firmanın çağrı merkezine bağlanmak yada iletişim telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Özdilek çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. Özdilek çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek alabilirsiniz.

Kullanıcıların en çok karşılaştıkları problemlerin başında, kredi kartı ile taksit ödeme, uzun süren teslimat, yıpranmış ürünler gibi sorunları yer almaktadır.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için Özdilek müşteri hizmetlerin’den destek almak en mantıklı seçenektir.

Özdilek Çağrı Merkezi İletişim Numarası:
+90 224 219 60 00

Özdilek 444’lü Çağrı Merkezi Numarası:
444 44 16

Telefon ile aramak istemiyorsanız Özdilek  iletişim formu aracılığı ile sanal ortamda gerekli birimlere ulaşmak istiyorsanız, aşağıda verdiğimiz özdilek yardım sayfasını ziyaret edebilir destek alabilirsiniz.

Özdilek Yarım Sayfası ve İletişim Formu

Arama Terimleri: özdilek iletişim bilgileri, özdilek telefon no, özdilek irtibat tel, özdilek canlı destek, özdilek müşteri temsilcisi, özdilek şikayet hattı

1 YORUM

  1. Merhaba. Ben kadir somer Mersin’in Tarsus ilçesinde ana halter üzerinde üniversite ve yerleşim yerlerinin göbeğinde. 100 metre yakınlığında vatan computer, soylu Avm,Carrefour, Doğtaş, Bellona, dağ giyim, timpaş gros, görüş bebe, platin mağazası,Qnb finansbank, Enza home, Arçelik, Vestel gibi birçok mağaza bulunan, ana cadde üzeri lokasyon olarak kupon bir yerde 227 m2 dükkanım bulunmaktadır. Ön cephe genişliği 7.50 m2 midir.
    Tarsus 400 bin nüfusa sahip 54 ilden büyük bir şehir. Özdilek sadece bu Şehirde Tarsu Avm de var ancak şehrin yerleşim yerine uzak, Burada mağazanızın Olması isabetli olacaktır. Saygılarımla. İyi çalışmalar .

    İletişim;05325127432

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here