Ana sayfa Devlet Kurumları Özel Başkent Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özel Başkent Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2

Özel Başkent Hastanesi kullanıcı kitlesi fazla olan birçok devlet kurumları’nın müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Özel Başkent Hastanesi çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. Özel Başkent Hastanesi çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Özel Başkent Hastanesi kullanıcıları’nın en çok karşılaştıkları problemlerin başında, randevu alımı, hastane hakkımda şikayet veya görüş gibi işlemler yer almaktadır.

Özel Başkent Hastanesi çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığı ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için Özel Başkent Hastanesi çağrı merkezin’den veya müşteri hizmetlerin’den destek almak en iyi seçenektir.

Özel Başkent Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0312 203 68 68

Dilerseniz internet üzerinden online işlem yapmak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Online İletişim

Arama Terimleri: özel başkent hastanesi iletişim bilgileri, özel başkent hastanesi telefon no, özel başkent hastanesi irtibat tel, özel başkent hastanesi canlı destek, özel başkent hastanesi müşteri temsilcisi, özel başkent hastanesi şikayet hattı

2 YORUMLAR

  1. Konya başkent hastanesi tam bir para tuzağı çocuğumu yüksek ateşle hastaneye götürdüm bulantı yüksek ateş kusma daha acil ne olabilirki doktorlarınız acil ücteri almak için yeşil alan deyip 50 tl para aldılar bu nasıl bir sistem

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here