Özşanal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özşanal, ev ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak kurulmuş mağazalar zinciri olarak müşterileri karşılamaktadır. Elektronik, beyaz eşya, küçük ev aletleri, kişisel bakım ve züccaciye üzerine hizmet vermektedir. Özşanal markası, fiziki olarak şubelerinin yanı sıra internet üzerinden alışveriş yapabilmeye olanak tanıyan hizmet anlayışına sahiptir.

Peşinatsız ve kredi kartsız olarak alışveriş yapabilmeyi beraberinde getiren konseptine ek olarak sözleşmeli ödeme seçeneğini müşterilerine sunmaktadır. Türkiye genelinde 22 mağazada 800’ü aşkın çalışanıyla hizmet verir. Türkiye’nin en büyük sözleşmeli alışveriş mağazalar zinciri arasında yer alır. Özşanal; İzmir, Manisa, Balıkesir, Aydın ve Denizli’de bulunan mağazalarında aktif olarak ürünleri sunmaktadır. Önde gelen markalara ev sahipliği yapmasıyla beraber, alışveriş alışkanlıklarına farklı bir bakış açısı sunar. Geniş ürün yelpazesiyle Özşanal markası, dünden bugüne kadar müşterilerin aradıklarını kolaylıkla bulabilmelerine odaklanır.

Ürünlere ulaşabilmede devamlılığı ve bununla beraber güvenilirliği sağlama konusunda aktif olarak mağazalarıyla müşterilerini karşılar. Mağazacılık ve e-ticaret sektörlerinde hizmet vererek müşterilerine ulaşan Özşanal markası, 7/24 alışveriş yapabilme deneyimini sağlama amacını geliştirme hedefine sahiptir.

Özşanal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 811 55 55

Arama Terimleri: özşanal çağrı merkezi numarası, özşanal iletişim bilgileri, özşanal müşteri hizmetleri numarası, özşanal müşteri hizmetleri numarası, özşanal telefon numarası, özşanal irtibat tel, özşanal şikayet, özşanal şikayet numarası, özşanal e-mail adresi, özşanal iletişim numarası, özşanal çağrı merkezi

Yorumları Göster (1)

  • 21.01.2019 tarihinde SALİHLİ mağazanızda almış olduğum phlipis elektirik süpürgesini vede ambalajını açıp baktık eşim beğenmeyince errei gününü getirip ia de temem istedik yetkili gerei almayacağını belirtti tüketici bürosuna başvurmadan ve düştüğüm sururu sosyal medyadan belirtmeden önce ilgileneceğiniz dileğiyle sizlere başvurmayı uygun gördūm gereğinin yapılmasını rica ederim.