Ana sayfa Alışveriş Panda Dondurma Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Panda Dondurma Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2

Panda Dondurma gibi müşteri potansiyeli yüksek olan birçok dondurma üreticilerinin müşteri hizmetlerine bağlanmak veya çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman basit olmayabilir. Panda Dondurma çağrı merkezine bağlanırken hat yoğunluğuna bağlı olarak bazen bir süre beklemeniz gerekebilir. Hatlardaki arama yoğunluğa göre iletişim hizmetleri mutlaka size dönüş yapmaktadır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenmektedirler. Panda Dondurma çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim bilgileri ile iletişime geçerek yardım veya konu hakkında destek alabilirsiniz.

Panda Dondurma müşterileri olarak aldığınız ürünün iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde iletebilirsiniz.

Panda Dondurma çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve iletişim bilgileri aracılığıyla ile merak ettiğiniz birçok konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın çözümlerini müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Panda Dondurma resmi ve gerçek kurum veya kuruluşunun müşteri hizmetleri veya çağrı merkezinden destek almak en iyi ve güvenli seçenektir. Çünkü kötü niyetli şahıslarıa ve dolandırıcılara bilgi vermeniz durumunda mağdur duruma girebilme ihtimaliniz vardır.

Panda Dondurma Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0800 211 22 22 – 444 76 32

Panda Dondurma Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
musterihizmetleri@panda.com.tr

Panda Dondurma İletişim Formu Bağlantısı

Arama Terimleri: panda iletişim bilgileri, panda telefon no, panda irtibat tel, panda canlı destek, panda müşteri temsilcisi, panda şikayet hattı

2 YORUMLAR

  1. Akyap panda sirketinde calisiyordum 1 seneye yakin ama 1 ay once ciktim ve maasimi nede primimi alamadim her seferinde konusdugumda fabrikadan gelcekler bolgeyi konteol esip oyle primimi vercekler diye aoyluyorlar sanki cok bir para alcamda volgeyi kontrole gelceklermis karaisinda cocuk var sanki ne kadar ac bir insanlar ya 3 kurusluk bir parayi bile vermiyorlar ya baska biraey demiyorum ama ben gece gunduz demedwn 1 senemi versim hakkimi helal etmiyorum panda akyapdan sikayetciyim

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here