Ana sayfa Bankalar PAPARA Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

PAPARA Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

27

PAPARA Müşteri Hizmetleri Numarası

Papara çağrı merkezi üzerinden kısa sürede tüm sorunlarınızı firma yetkilisine ileterek yaşadığınız sorunlar hakkında etkili çözüm önerileri alabilirsiniz. Diğer yandan online iletişim kanallarını kullanarak da karşılaştığınız sorunlar veya talepleriniz için her türlü ürün ve hizmet seçeneği hakkında kısa sürede işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Sanal hesap ve kart işlemleri için Papara ile ilgili sorunların çözümünde:

 • Papara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 340 0 340

Çağrı merkezi numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

PAPARA İletişim E – Posta Adresi

destek@papara.com e – posta adresi üzerinden firmaya tüm sorunlarınızı en kısa sürede ileterek anında çözüm alabilirsiniz. İster bireysel ister kurumsal müşteriler olsun fark etmeksizin tüm sorunlarınızı e – posta adresi üzerinden firmaya ileterek etkili çözüm önerileri alabilirsiniz. Firma ile e – posta adresi üzerinden iletişime geçemeden önce resmi yazışmalarınızı açık bir dille ifade ettiğinizden emin olun.

PAPARA Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Papara müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden firma yetkilisi ile hızlı görüşme saplamak için 0850 340 0 340 numaralı telefon numarasını aramanız yeterlidir. Bu sayede kısa süre içinde 7/24 müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Bunun yanı sıra firmanın diğer iletişim kanallarını kullanarak da çok daha kısa sürede işlem yapmanız mümkündür.

PAPARA Müşteri Destek Merkezi

İletişim sayfası üzerinden yer alan alternatif iletişim kanallarından bireysel veya kurumsal tüm müşterilerin 7/24 yararlanması mümkündür. Firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunlar için mevcut iletişim kanalları üzerinden işlem gerçekleştirebilir ve en kısas sürede sorunun çözümü içi kaliteli hizmet alabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile alternatif iletişim kanallarının da gelişmesinin ardından firmanın iletişim seçenekleri de geliştirilmiştir.

PAPARA Resmi Sosyal Medya Hesapları

Papara sosyal medya hesapları üzerinden firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin sorunlarınızı iletebilir veya tüm kampanya ve duyuruları takip edebilirsiniz. Firmanın resmi hesaplarıyla iletişime geçemeden önce mevcut diğer müşteri iletişim adreslerini kullanmanız sizin çok daha kısa sürede sorunlarınız için çözüm önerileri almanızı sağlar. Sosyal medya hesaplarıyla da benzer şekilde etkili iletişim kurulması mümkündür. Papara resmi sosyal medya hesapları:

27 YORUMLAR

 1. yanlışlığı düzeltmek istiyorum papara numaram 1412559… davut mutlu açıklama kısmına 1413559… yazıldı 390 tl çıkardım yanlışlıgın düzeltilmesini istiyorum

  • Sizleri defalarca aradım yazdım dönüş yapmıyorsunuz. Yanlış müşteri numarasına para yolladım. Paramın iadesini istiyorum. Nasıl bir çalışma sistemiziniz var milletin hatalarından mı para kazanıyorsunuz.

 2. Kartım papara kart kuryeye vermiş 2 hafta oldu kurye getirmiyor arıyorum unuttuk diyolar

 3. 3 hafta oldu papara kartım gelmedi
  Kart parası peşin alınıyor ama kart gelmiyor
  Bu nasıl iş arıyoruz kimseye ulaşamıyoruz

 4. 12 saat oldu hala papara hesabıma para geçmedi dekont yolladım cevap bile atılmadı yardımcı olur musunuz..

 5. Papara Card(cipli) başvurusu yaptım fakat hiçbir biliglendirme mesaj almadım.Kartım hakkında nerde olduğu basılıp basılmadığına dair mesaj arama olmadı.Yaklaşık 2,5 ay oldu fakat kart elime ulaşmadı.

 6. Kuveyt Türk hisabimdan papara hisabima para transfer ettim dekontu elimda para hala düşmedi kaç kun oldu bekliyorum

 7. 08,12,2020 işbank kartsız işlemierden papara hesabına para yatırdım ve anlaşmamız yok dediler iban istedler ve gönderdim paramı geri ödenmedi

 8. BİR HAFTADIR GÖNDERDİĞİ PARANIN İADESİNİ YAPAMIYORLAR, MUHATAP FALANDA BULAMIYORSUNUZ, SİZE BOL BOL REKLAM DİNLETİYORLAR, PAZARTESİDEN İTİBAREN YASAL MERCİLERE BİLDİRECEĞİM, BURAYA PARA YATIRAN HERKES ÇOK DİKKATLİ OLSUN

 9. Ben hesapimin calindigini dusunuyprum.e postam degismis ve hesapimi kapatmak istyorum lutfen kapatrmisiniz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here