Paşabahçe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Paşabahçe gibi müşteri kitlesi fazla olan birçok Cam firmaları’nın müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Paşabahçe çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. Paşabahçe çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Paşabahçe müşterileri’nin en çok karşılaştıkları problemlerin başında, Paşabahçe ürünleri hakkında bilgi, görüş ve şikayet gibi işlemler yer almaktadır.

Paşabahçe çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığı ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için Paşabahçe çağrı merkezin’den veya müşteri hizmetlerin’den destek almak en mantıklı seçenektir.

Paşabahçe Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0850 222 1935

Dilerseniz internet ortamında da Paşabahçe çağrı merkezi ile iletişime geçmek için aşağıda verdiğimiz iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Paçabahçe İletişim Formu

Arama Terimleri: paşabahçe iletişim bilgileri, paşabahçe telefon no, paşabahçe irtibat tel, paşabahçe canlı destek, paşabahçe müşteri temsilcisi, paşabahçe şikayet hattı

Yorumları Göster (1)

 • Merhaba
  19 Haziran 2020’de İstinye Park Paşabahçe Mağazanızdan 3 adet çerçeve almış bulunuyorum.
  Eve geldiğimde aldığım çerçevelerin resimlere küçük geldiğini gördüm ve ertesi günü mağazaya geri götürdüm; fotoğrafın büyük olması nedeniyle seçenek azdı ve 265 TL’lik tutarın iadesini rica ettim.
  Mağaza Müdürü’ne danışılarak iadenin mümkün olmadığı belirtilmiş ve ilgili tutarda hediye çeki verilmiştir.
  İlgili tutarı yakın zamanda mağazanızda kullanmayacağım; atıl kalmasına ve mağduriyete neden olmamak için tarafıma iade edilmesini rica ederim.
  Gerekli olması durumunda kredi kartı bilgilerimi ve verilen hediye çekin numarasını, görüntüsünü paylaşabilirim..
  Konu ile ilgili hassasiyetinizi ve çözümlenmesini rica ederim.
  Teşekkürler
  Figen Gürman
  0532 730 46 83

  Vazgeç

  Bir Yorum Bırakın

  E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*