Ana sayfa Özel Kurumlar Passolig Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Passolig Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

0

4 Nisan 2014 tarihinden sonra uygulamaya koyulan yeni yasa ile kağıt biletlerin artık Passolig Kartlarına bırakmış durumda. Maçlara artık yalnızca Passolig Kartla girilmektedir. Bu şekilde uygulama ile basılı biletlerin devri bitmiş bulunmaktadır. Maçalar elektronik biletlere tanımlanıp, maçlara daha hızlı bir biçimde, beklemeden girmek mümkündür.

Passolig Kart sahibi olanlar maç biletleri, kartlarına otomatik olarak yüklenmektedir. Kombine biletlerde artık Passolig Kartlarına tanımlanmaktadır. Satın alınan maçların bilgileri, bütün ayrıntılara kart sahibinin maili ve cep telefonuna gönderilmekte. Aynı zamanda kart sahipleri maç günü stadyumlarda konumlandırılmış olan el terminalleri aracılığı ile bilet bilgilerinin yazılı çıktısı alınabilir. Kart sahipleri yüklemiş oldukları maç ile alakalı her çeşit ayrıntılı bilgiye rahatlıkla ulaşabilmektedir.

Passolig Kartı Başvurusu

Passolig kartının başvurusu için resmi siteden başvuru yapmak mümkündür.

Passolig Kartı Nasıl Alınmaktadır?

Hemen al adlı butona tıklayıp, istenilen bilgilerin yazılması ile kart alınabilir. Cep telefonuna gönderilmiş olan mesaj şifresi alakalı alana girilip ilk adım tamamlanmalı. Kart tipi seçilmeli, fotoğraf yüklenmeli ve ödeme aşamasına geçilmelidir. Ödeme ise kredi kartı ile, nakit ya da promosyon kodu ile gerçekleştirilmelidir. Passolig Kartı kurye ile beraber belirtmiş olan adrese yollanacaktır.

Passolig müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız, ilk öncelikle Passolig resmi müşteri hizmetleri numarası aramanız gerekmektedir. 0850 724 33 44 bu numarayı arayınız. Ardından 3 tuşu tuşlanarak Passolig müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Passolig Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Kısaca Tuşlaması:
0850 724 33 44 -> 3

Arama Terimleri: passolig müşteri hizmetlerine şimdi bağlanma, passolig müşteri hizmetlerine direk bağlanma, passolig müşteri hizmetleri, passolig müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma, passolig müşteri hizmetlerine bağlanmak, passolig müşteri hizmetlerine direk bağlanmak, passolig müşteri hizmetlerine direk bağlanma, passolig müşteri hizmetlerine hemen bağlanmak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here