Penguen Gıda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1989 yılında kurulan Penguen Gıda, 7500 m2’lik bir alan üzerinde Bursa’da kurulmuştur. Gıda sektöründe var olan bu firma, 1996 yılından itibaren kendisine yurtiçi pazarlar edinmiştir. Kısa vadede hem tesisini hem de ekipmanlarını büyüten firma, 23 kat daha büyük bir hale gelmiştir.

BRC-A Kalite sertifikaya sahip olan bu firma, aile şirketi olarak başladığı işe büyük bir firma olarak devam etmeyi başarmıştır. Günümüzde ise sektörün en önde gelen gıda firmaları arasındaki yerini korumaya devam etmektedir.
Hangi Alanlarda Hizmet Sunuyoruz?

Penguen Gıda yiyecek alanında hizmet vermektedir. Konserve ürünlerin yanı sıra kuruyemiş gibi ürünlerin de üretimini gerçekleştirmektedir. Gıda mühendisleri ile birlikte çıkmış oldukları bu yolda her şey insan sağlığına ve hijyene uygun olarak üretilmekte, paketlenmekte ve satışa sunulmaktadır.

Aynı zamanda üretilen ürünler Hollanda, Almanya, Belçika ve İsviçre gibi büyük ülkelere de ihraç edilmektedir. 10.000’den fazla çiftçisi bulunan bu firma, her geçen gün kendisini daha da geliştirmekte ve her geçen gün daha da güçlenmektedir.

Penguen Gıda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

0 800 293 11 31

Penguen Gıda Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:

penguen@penguen.com.tr

Arama Terimleri: penguen iletişim bilgileri, penguen destek hattı, penguen iletişim, penguen çağrı merkezi, penguen şikayet hattı, penguen iletişim numarası