Ana sayfa Sosyal Medya Periscope Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Periscope Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

4

Periscope gibi kullanıcı kitlesi fazla olan birçok uygulamanın çağrı hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Periscope çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Periscope hizmetleri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. Periscope çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Periscope kullanıcılarının en çok karşılaştıkları problemlerin arasında, olumsuz örnek olan canlı yayın bildirme, hesap kapatma sorunları ve görüş şikayet gibi işlemler yer almaktadır.

Periscope çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da Periscope çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden destek almak en mantıklı seçenektir.

Maalesef periscope çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Ancak aşağıdaki verdiğimiz bağlantı aracılığıyla iletişim formunu doldurabilir, hesabınız hakkında yaşadığınız sorunları, ve hertürlü istediğiniz soruları ve şikayetlerinizi Periscope’a iletebilirsiniz.

Periscope İletişim Formu Bağlantısı

sorununuz çözüme kavuşmadı ise aşağıda bulunan yorum ekle bölümünden bize sorununuzu iletebilirsiniz.

Arama Terimleri: pericope iletişim bilgileri, periscope telefon no, periscope irtibat tel, periscope canlı destek, periscope müşteri temsilcisi, periscope şikayet hattı

4 YORUMLAR

  1. Merhaba bu akşam durduk yerde birdenbire hesap kapandı yorum bile yapmadım sadace izliyordum hesap kendalsanverdii yardımcı olur musunuz tekrar nasıl açabilirim?

  2. Uygulamayı silip tekrar yükledikten sonra hesabıma tekrar ulaşım sağlayamadım. Giriş yapabileceğim bütün bilgilerimle denedim fakat hesabım hala aktif olmasına rağmen erişim elde edebileceğim hiç bir hesabım giril yapmadı. Lütfen giriş bilgilerime ulaşmam için bana yardımcı olur musunuz.. (bbuusshhrraa kullanıcı adım)

  3. Hesabım geçiçi olarak kısıtlandı destek ekibiyle iletişime geç birtürlü geçemiyorum yardım edermisiniz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here