Ana sayfa Alışveriş Piazza AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Piazza AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Piazza alışveriş ve yaşam merkezleri Rönesans Holding tarafından ilk olarak Samsun’da açılmıştır. Daha sonrasında Kahramanmaraş ve Şanlıurfa’da da şubeleri açılmıştır. Rönesans Holding, Dünya’da önde gelen firmalar arasında yer almaktadır. Piazza, 2013 yılında açılmıştır. Karadeniz’in en büyük alışveriş merkezidir. Yerli ve yabancı birçok markanın mağazası mevcuttur. Yaklaşık 160 mağaza bulunmaktadır.

Yabancı birçok markaya buradan ulaşmak mümkündür. Çocuklar için özel aktivite alanları bulunmaktadır. Açık terası son derece büyüktür. 2500 kişiyi istihdam edebilir niteliktedir. Havaalanı ve kent merkezi arasındaki Atatürk Caddesi üzerinde yer almaktadır.

Mimarisini Tabanlıoğlu Mimarlık yapmıştır. Yerli ve yabancı birçok turisti ağırlamaktadır. Aynı zamanda yakının bulunan Anemon Otel ile ortak projeye sahiptir. Şehir içi ve şehir dışı birçok ziyaret alır. Aynı zamanda yurt dışından ziyaret almaktadır.

Özellikle Rusya, Ukrayna ve Gürcistan kıyılarına hitap etmektedir. Samsun’daki bu alışveriş merkezi gözde mekan haline gelmiştir. Her yaştan bireye hitap ederken çocuklar için çeşitli aktiviteler de bulundurmaktadır. Çeşitli restoran ve kafelerde de yeme-içme imkanları sağlanmaktadır.

Piazza AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 207 5767

Piazza AVM Çağrı Merkezi WhatsApp Şikayet Hattı Numarası:
0530 105 5767

Arama Terimleri: piazza avm çağrı merkezi, piazza avm iletişim, piazza avm müşteri hizmetleri, piazza avm müşteri hizmetleri numarası, piazza avm telefon numarası, piazza avm irtibat tel, piazza avm şikayet numarası, piazza avm şikayet hattı, piazza avm email adresi, piazza destek hattı, piazza çağrı merkezi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here