Ana sayfa Bilişim Piranha Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Piranha Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

2003 yılından bu yana hizmet veren Piranha, teknoloji alanında hizmet sunmaktadır. Müşterileri için kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaya devam eden Piranha; tablet, navigasyon, cep telefonu gibi ürünlerin üretimini de sağlamaktadır. Aynı zamanda Piranha markası 2010 yılında teknoloji alanında pazar lideri olmuş ve Başarsoft tarafından da en çok tercih edilen navigasyon markası unvanını kazanmıştır.

Türkiye’de pek çok bilişim markası arasında Piranha ilk 10 arasında önemli bir yere sahiptir. 13 yıldan beri piyasada önde gelen markalar arasında yer alması da başarısını kanıtlayan faktörler arasında yer almaktadır.

Piranha, sektörün en çok tercih edilen markaları arasındadır ve daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet sağlamaktadır.

Aşağıdaki verdiğimiz müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası aracılığıyla her konuda destek alabilir; istek ve sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

Piranha Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 333 77 64

Arama Terimleri: piranha çağrı merkezi numarası, piranha iletişim bilgileri, piranha müşteri hizmetleri iletişim, piranha müşteri hizmetleri numarası, piranha telefon numarası, piranha irtibat tel, piranha şikayet, piranha şikayet numarası, piranha mail adresi, piranha destek hattı, piranha iletişim numarası