Ana sayfa Alışveriş Pizza Pizza Sipariş Hattı İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pizza Pizza Sipariş Hattı İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1

Pizza Pizza gibi benzer müşteri kitlesi oldukça çok olan pizza satış mağazalarının müşteri temsilcilerine aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay olmamaktadır. Pizza Pizza müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri hizmetleri size dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. Pizza Pizza müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yöntemi ile iletişime geçerek sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Pizza Pizza müşterileri olarak pizza siparişi verebilir; soru, öneri ve isteklerinizi kolay bir şekilde bildirebilirsiniz.

Pizza Pizza müşteri hizmetleri iletişim bilgileri veya iletişim numarası aracılığıyla destek almak istediğiniz birçok konu hakkında yardım veya bilgileri müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Pizza Pizza gerçek ve resmi çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi verirseniz mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.

Pizza Pizza Genel Merkez İletişim Telefon Numarası:
+90 232 853 70 70

Pizza Pizza Genel Merkez İletişim E-Mail Adresi:
bilgi@pizzapizza.com.tr

Pizza Pizza Müşteri Hizmetleri ve Sipariş Hattı:
444 45 00
0850 222 45 00

Google Arama Terimleri: pizza pizza çağrı merkezi, pizza pizza müşteri hizmetleri, pizza pizza sipariş hattı, pizza pizza telefon numarası, pizza pizza genel merkez, pizza pizza irtibat tel, pizza pizza şikayetvar, pizza pizza şikayet hattı, pizza pizza mail adresi, pizza pizza iletişim formu, pizza pizza iletişim

1 YORUM

  1. Böyle bir kuruma bu hiç yakışmadı herzaman yediğimiz bir yerdi ama artık asla olmucak boyutlar çocuk oyuncağı gibi küçülmüş hamuru bildigimiz ekmek hamurundan olmuş bir peçete istedik yok denildi hiç yakıştıramadık

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here