Ana sayfa Alışveriş Play Kredi Kartı Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Play Kredi Kartı Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
play kart cagri merkezi
play kart musteri hizmetleri

Yapı Kredi Bankası tarafından tüm müşterileri için sunulan Play Kredi Kartı hizmetleri, avantajlı alışveriş fırsatı sağlıyor. Zaman zaman müşterilerin bu hizmetlerden dolayı yaşadığı sorunların çözümü için banka tarafından alternatif birçok farklı işlem kanalı sunulmaktadır. 18 – 26 yaş arası müşterileri için sunduğu kredi kartı hizmetleri kapsamında karşılaştığınız tüm sorunları Yapı Kredi kredi kartı iletişim merkezi veya destek hatları üzerinden çözüme kavuşturabilirsiniz. Banka tarafından sunulan tüm ürün ve hizmet sorunlarına karşı online iletişim kanallarını kullanabileceğiniz gibi müşteri hizmetleri telefon numarasını da kullanarak işlem yapmanız mümkündür.

Yapı Kredi Play Kredi Kartı Yardım Merkezi

Yapı Kredi müşteri iletişim merkezi üzerinden banka ile en hızlı ve güvenli iletişim kurabileceğiniz yöntemi belirleyebilirsiniz. Çağrı merkezi ve online iletişim kanalları üzerinden sağlanan tüm hizmetler müşteri deneyimini iyileştirmek adına güncel servisler üzerinden sağlanır. Play Kredi Kartı başvuru, şikayet, talep veya öneriler için banka tarafından sunulan iletişim kanallarından herhangi birini tercih edebilirsiniz.

Üzerinden hızlı erişim sağlayarak tüm hizmetlere ilişkin alternatif işlem kanallarını görüntüleyebilirsiniz.

Play Kredi Kartı İletişim Formu

Yapı Kredi Bankası tarafından tüm müşterileri için sunulan iletişim formu sayesinde elektronik ortam üzerinden banka ile ilgili tüm ürün ve hizmet sorunlarınızı anında iletebilirsiniz. ‘’Bize Yazın’’ sayfası üzerinden sunulan iletişim formu üzerinde iletişim bilgilerinizin ve konunun doğru seçildiğinden emin olunuz. Yapı Kredi ticari kart başvuru dahil diğer tüm hizmetler için aynı iletişim formunu kullanmanız mümkündür.

Üzerinden anında işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Sorunlarınızı açık ve resmi bir dille mesaj bölümüne yazarak banka yetkililerinin en kısa sürede sorununuz için sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Play Kredi Kartı İletişim E – Posta Adresi

Yapı Kredi Bankası Play Kart hizmetleri kapsamında banka ile e – posta ile yazışma başlatmak isteyen müşterilerin kurumsal e – mail adresi üzerinden işlem yapması mümkündür. Söz konusu yazışmalar hukuki bağlayıcılık taşıdığı için sorunlarınızın açık ve resmi bir dille e – posta metninde belirtilmesi gerekmektedir. Play Kredi Kartı ile ilgili yazışmalarınızı: yapıkredi@yapıkredi.hs02.kep.tr adresi üzerinden banka ile yapabilir veya Bize Yazın sayfası üzerinden çok daha kısa sürede hizmet alabilirsiniz.

Yapı Kredi Play Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri Numarası

Yapı Kredi Play Kredi Kartı ile ilgili işlem detayları veya şikayetler için müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçmeniz mümkündür.

  • Play Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 0 444 – 0 850 222 444

Play Kredi Kartı Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Yapı Kredi müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden banka ile iletişime geçmeden önce hızlı işlem kanallarını incelemeniz tavsiye edilmektedir. Müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra kısa süre içinde müşteri temsilcisi ile iletişim kurabilirsiniz. Yapı Kredi tüketici kredisi, kredi kartı hizmetleri ve diğer işlemler için yine aynı yöntemi kullanabilirsiniz.

Play Kredi Kartı Sosyal Medya Hesapları

Yapı Kredi Bankası Play Kredi Kartı müşterilerine en hızlı ve kaliteli hizmeti sağlamak adına sosyal medya üzerinden de hizmet sunmaktadır. Özellikle genç yaştaki kullanıcılar için sunulan Play Kredi Kartı, sosyal medya kullanımının yaygınlaşmasının ardından internet üzerinden verilen hizmetlerin kapsamını da genişletmiştir. Yapı Kredi Bankası Play Kredi Kartı sosyal medya hesapları: