Ana sayfa Alışveriş Polypad Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Polypad Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

1997 yılında bu yana firma, Tüketici elektroniği dağıtımı alanında işlerini devam ettirmektedir. Yapısında bulundurduğu markalar dünyaca ünlü markalardır. Bu yüzden satışlarında kaliteyi ve hassasiyeti benimsemiştir. Poly Lingua ve General Electric markalı elektronik ürünleri tüketici ile buluşturmaktadır.

Uzun bir süredir bu satışları yapmaktadır. Sektördeki yılları aşan tecrübesi ile son derece başarılıdır ve öncü firmalar arasında yer almaktadır. 2010 yılından bu yana temel marka Poly adı altındaki teknolojik ürünler gelişmiştir. Yeni ürünleri Türk Tüketicisi ile buluşturmuştur ve Poly Book Elektronik Kitap ve Poly Pad Tablet PC ürünlerin satışlarını yapmıştır.

Aynı zamanda bu ürünlerin de tüketiciye daha uygun fiyatlara satılmasında yardımcı olmuştur. Burada kullanıcı ile ürünü buluşturmak en büyük amaçlardan biridir. Diğer ise bu ürünü e uygun fiyatla kullanıcıya satmaktır. Bunların yanı sıra müşteriye özel cihaz (Software ve hardware) da geliştirilmektedir.

Ürün yelpazesi son derece geniştir. Buradan istenilen ürüne kolaylıkla ulaşılabilir. Beşiktaş, İstanbul’da bulunmaktadır. Aynı zamanda ürünler hakkında bilgi sahip olmak için internet sayfası da ziyaret edilebilir.

Polypad Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0212 236 60 91

Polypad Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
destek@herpa.com

Arama Terimleri: polypad çağrı merkezi, polypad iletişim, polypad müşteri hizmetleri, polypad müşteri hizmetleri numarası, polypad telefon numarası, polypad irtibat tel, polypad şikayet numarası, polypad şikayet hattı, polypad email adresi, polypad çağrı merkezi