Pril Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1951 yılında ilk defa Almanya’da bulaşık temizleme sıvısı olarak piyasaya çıkarılmıştır. Zamanla bir dünya markası haline gelen Pril, hala bulaşık temizleme için kullanılan deterjanlar arasında birinci sıralarda yer almaktadır.

Mükemmel bir yağ çıkarma formülü ile yola çıkan Pril, nişasta ve sert lekelere karşıda formülünü geliştirmeyi başarmıştır. En zorlu bulaşık kirlerinde en başarılı sonuçları elde etmek adına sadece yağı arındırmak değil aynı zamanda ilk yıkamada kurumuş bulaşık kirlerini yok etmek için sağladığı performans ile de göz doldurmaktadır. Sürekli bulaşık için elleri yıpranan ev hanımlarının aynı zamanda kozmetik kaygılarını da gidermek isteyen Pril bu amaçla cilt dostu olarak da yeni ürünler geliştirmektedir. Elde yıkamada hassas cilde sahip olanlar için “Pril Losyon” yumuşak formülü ile tercih sebebi olmaktadır. Ayrıca nar, elma, limon ve tropikal meyve kokularıyla da bulaşık yıkama zamanını keyfe dönüştürebilmektedir.

Elde bulaşık yıkama deterjanının yanı sıra bulaşık makinesinde kullanılabilecek “Pril Hepsi 1 Arada” ve “Pril Gold” tablet ve jel bulaşık deterjanları ile de hizmet sunmaktadır. Sert ve inatçı lekelerden kolayca kurtulmak isteyenlerin seçimi olabilecek tüm özelliklere sahiptir.

Pril Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0800 261 26 28

Pril Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
camasir.ev.bakim@henkel.com

Arama Terimleri: pril çağrı merkezi, pril iletişim bilgileri, pril müşteri hizmetleri, pril müşteri hizmetleri numarası, pril telefon numarası, pril irtibat telefonu, pril destek hattı, pril şikayet hattı, pril e-mail adresi, pril iletişim