Ana sayfa Alışveriş Prima Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Prima Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Dünya çapında en çok kullanılan bebek bezi markalarının başında gelen Prima şirketi, ilk ismi olan Pampers adıyla 60, Türkiye’de Prima olarak da 30 yıldır kaliteli hizmetlerine devam etmektedir. Bebeklerin cilt sağlığı için büyük bir özveriyle çalışan bu şirket, 1950’li yıllarda başladığı bebek bezi üretim serüvenine günümüzde de müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışıyla devam etmektedir. Kullan – at tarza sahip ilk bebek bezlerinin mucidi olan kurucusuyla birlikte dünyanın en büyük şirketlerinden olan Procter & Gamble firmasının bünyesine dahil olan Prima markası, bu ortaklığın ardından P&G bünyesinde dünyanın dört bir yanına milyonlarca kişiye ulaşan geniş müşteri ağıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bebeklerin cilt sağlığını düşünen Prima markası bu yüzden sadece kaliteli üretimiyle değil aynı zamanda satış sonrası destek ve memnuniyet odaklı hizmetleriyle de sektörde adından sık sık söz ettirmeye devam etmektedir. Prima müşteri hizmetleri telefon numaralarını ve diğer iletişim kanallarını kullanarak siz de en kısa sürede deneyimli Prima müşteri temsilcisi kadrosuyla iletişim kurabilirsiniz.

Prima Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’de Prima Pure Bebek bezlerine olan ilginin giderek artmasıyla birlikte Prima markası P&G bünyesinde ülkenin dört bir yanındaki mağaza ve marketlerde satışına devam etmektedir. Kullan – at yapısı ve bebeklerin cildine birebir uyumlu materyali ile tercih sebebi olarak görülen Prima bebek bezleri, gelişmiş teknolojilerle üretilmektedir. Ancak, yurdun çeşitli yerlerinden mağaza ve marketlerden satın almış olduğunuz Prima markalı bebek bezlerinin üzerinde, fabrika üretiminden kaynaklanan bir hata veya kusur olduğunu düşünüyorsanız, hemen Prima müşteri temsilcisi ekibiyle iletişime geçerek bu konuyla ilgili yaşadığınız memnuniyetsizliğin giderilmesini talep edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Prima markasının deneyimli müşteri temsilcisi ekibine, hafta içi her gün saat 08:45 ile 16:45 arasında aşağıdaki Prima tüketici ilişkileri danışma hattı üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz:

  • Prima Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 220 09 11

Prima Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Prima firmasının deneyimli ve güler yüzlü hizmet sunan müşteri ilişkileri birimine telefon iletişim aracı dışında herhangi farklı bir kanal üzerinden ulaşmak istediğinizde, şirketin resmi internet sitesi üzerinde yer alan Prima müşteri hizmetleri iletişim formunu da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kuponlar, örnekler, sponsorluk, promosyon, sorun bildirme, yorum yazma, soru sorma, ürün bulma gibi talepleriniz için Prima müşteri hizmetleri iletişim formu üzerindeki yazma nedenini işaretledikten sonra ad, soyad ev e-posta bilgilerinizi girip iletmek istediğiniz mesajınızı yazabilirsiniz. Prima markasının deneyimli müşteri hizmetleri ekibi, burada belirtmiş olduğunuz ve düzgün şekilde yazdığınız mail adresiniz üzerinden sizinle en kısa süre içinde iletişime geçecektir:

Prima Resmi Sosyal Medya Hesapları

Türkiye’nin dört bir yanında süpermarketlerden mahalle bakkallarına kadar geniş bir mağaza ağında satışlarına devam eden Prima bebek bezi markasının kaliteli ve teknolojik altyapısı bulunan ürünlerine ulaşarak siz de bebeğinizin cilt sağlığını koruyabilirsiniz. Prima markası, Türkiye’de hizmet veren Procter & Gamble firmasının bünyesine dahil olduğu için resmi sosyal medya bağlantılarını da bu sayfalar üzerinden gerçekleştirmektedir. Prima markasının hizmetleri ve satışa sunduğu ürünler hakkında en güncel bilgilere ulaşabilmek için P&G resmi sosyal medya hesaplarını gönül rahatlığıyla takip edebilirsiniz.