Ana sayfa Özel Kurumlar Rixos Otelleri Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Rixos Otelleri Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1
rixos musteri hizmetleri
rixos iletisim

Dünya genelinde sayısız ülkede konaklama hizmeti sunana Rixos Otelleri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için alternatif iletişim kanalları üzerinden hizmet sağlamaktadır. Türkiye’de birçok farklı noktada hizmet sunan Rixos Otelleri iletişim sayfası üzerinden doğrudan oteller ile iletişime geçerek tüm konularda hızlı hizmet alabilirsiniz. Rezervasyon veya sorunlarınız için mevcut iletişim kanalları üzerinden hizmet alarak anında çözüm önerileri elde edebilirsiniz. Otel ile iletişime geçemeden önce yerel düzeyde hizmet veren otellerin iletişim bilgilerini kullanmanız çok daha kısa süre içinde sorunların çözümü için yardım almanızı sağlayacaktır.

Rixos Otelleri İletişim Destek Merkezi

Rixos Otelleri iletişim destek merkezi üzerinden kısa süre içinde sorunlarına çözüm önerileri alabilirsiniz. Türkiye’de farklı noktalarda hizmet veren Rixos Otelleri ile merkez ofis üzerinden veya lokal otel iletişim merkezleri ile görüşme sağlayabilirsiniz. İletişim bilgileri üzerinden müşterilerinin en kısa sürede hizmet alması için Rixos Oteller zinciri tarafından alternatif hizmetler sağlanmaktadır. Rixos Otelleri veya merkez ofis ile iletişime geçmeden önce müşteri hizmetleri numarası veya diğer iletişim kanalları ile iletişime geçebilirsiniz.

Rixos Otelleri Müşteri İletişim Formu

İletişim formu üzerinden otel hizmetlerine ilişkin görüşlerinizi veya şikayetlerinizi otel yönetimine ileterek kısa sürede etkili çözüm önerileri alabilirsiniz. İletişim formu üzerinde yer alan kişisel bilgileri ve mesajınızı açık bir şekilde yazarak yetkililere iletmeniz mümkündür. Diğer iletişim kanallarından çok daha etkili ve hızlı bir yöntem olan iletişim formu sorun yaşadığınız otel veya hizmet hakkında görüşlerinizi kısa süre içinde iletmenizi sağlamaktadır.

Rixos Otelleri İletişim E – Mail Adresi

Merkez ofis veya Rixos Otelleri ile elektronik posta adresleri üzerinden resmi yazışmalarınızı yaparak etkili çözüm önerileri alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti açısından birçok farklı iletişim kanalı üzerinden hizmet veren Rixos Oteller, e – posta adresi üzerinden müşteri veya iş ortaklarının sorunlarının çözümü için kaliteli hizmet sağlar.

Rixos Otelleri Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Rixos Otelleri müşteri hizmetleri ile görüşmeden önce hangi otelden hizmet aldıysanız veya hizmet talebinde bulunduysanız o otelin iletişim adreslerini kullanmanız tavsiye edilmektedir. Doğrudan merkez ofis ile iletişime geçmeniz halinde yine diğer şubelere yönlendirilmeniz mümkündür.

 • Rixos Otelleri Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 212 373 82 00 – 444 1 797

Rixos Otelleri Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Otel iletişim numaraları üzerinden otel yetkilileri ile iletişime geçtikten sonra anında müşteri temsilcisi tarafından karşılanırsınız. Merkez ofis numarası: 444 1 797 – 0 212 373 80 00 üzerinden iletişime geçtikten hemen sonra tüm sorunlarınızı veya otel işlemlerinizi telefon üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. Diğer taraftan doğrudan yerel otellerin kendilerine ait iletişim bilgilerini kullanarak çok daha kısa sürede işlem gerçekleştirebilirsiniz. 444 1 797 çağrı merkezi üzerinden anında müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Rixos Otelleri Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları üzerinden Rixos Otelleri kampanya ve hizmet duyurularını takip ederek güncel olarak anında tüm hizmet detaylarından haberdar olabilirsiniz. Müşterileri için ayrıca sosyal medya hesapları üzerinden sorun çözümü için destek sağlayan Rixos Otelleri müşteri memnuniyeti için birçok farklı iletişim kanalı üzerinden hizmet sağlamaktadır. Rixos Otelleri sosyal medya hesapları:

1 YORUM

 1. Merhabalar
  Biz ailecek 40 seneyi aşkın avize sektöründeyiz. Dünya çapında birçok Saray yaptık çok yabancı müşteri ile haşırneşiriz

  Senelerdir İzmir Çeşme Sheraton da tatil yaparız söyle diyim 20 senedir yaz boyunca her ay 10-20 gün oradayız . Akrabalar arkadaşlar yabancı müşterilerimiz sürekli ..

  Söyle demek istiyorum bu sene İzmir’e gidemeyeceğiz otel tadilatta diye üzüldük hatta otelin sahibi kendi villasında misafir etmek istedi ama koronodan dolayı ben cesaret edememdim. Çok ısrar etsede korkumu yenemedim

  Ablam 4 senedir göcege otelinize arada geliyordu

  Ben yeni bir yere emin olamadım ama gelmeden telefonda ahu kaplan hanımla bir görüşme gerçekleştirdim cidden çok motive edici çok başarılı bir müdür..birden konusma sonunda kendisinden aldığım Bilgi ve cesaretle ile gelmeye karar verdim . Fiyatlar evet pahalı ama şunu demem gerek her TL sine deyiyor🙏🙏

  Ahu hanım bizi karşıladı ilgilendi . otel hakkında Bilgi verdi. Gezdirdi..Villaları ayrıca gezdirdi tanıttı. Tüm videoları yabancı misafirlerimize attım. İnanın Hepsi gelmek istiyor.
  Malezya kralı katar kralı ailesine özellikle attım sürekli telefonum durmadı diyebilirim 🙏🙏

  Villaların kısmında extra ücret ödeyip ordaki sahilden yararlandık. Gün İçin de de video cektim🙏🙏 Ahu hanım başta olmak üzere orda çalışan sahilde hepsi birbirinden değerli başarılı

  Ben çok beğendim. Yeni tatil yerimiz artık belli oldu

  Lütfen Ahu hanım ve ekibine ayrıca teşekkür edin

  Çalışan her eleman birbirinden özenle Seçilmiş. Dediğim gibi hizmet ödenen fiyata değiyor . Önemli olan da bu bence🙏🙏

  Teşekkürler Ahu teşekkürler riksos 🙏🙏🧿🧿

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here