Ana sayfa Özel Kurumlar Rixos Otelleri Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Rixos Otelleri Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
rixos musteri hizmetleri
rixos iletisim

Dünya genelinde sayısız ülkede konaklama hizmeti sunana Rixos Otelleri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için alternatif iletişim kanalları üzerinden hizmet sağlamaktadır. Türkiye’de birçok farklı noktada hizmet sunan Rixos Otelleri iletişim sayfası üzerinden doğrudan oteller ile iletişime geçerek tüm konularda hızlı hizmet alabilirsiniz. Rezervasyon veya sorunlarınız için mevcut iletişim kanalları üzerinden hizmet alarak anında çözüm önerileri elde edebilirsiniz. Otel ile iletişime geçemeden önce yerel düzeyde hizmet veren otellerin iletişim bilgilerini kullanmanız çok daha kısa süre içinde sorunların çözümü için yardım almanızı sağlayacaktır.

Rixos Otelleri İletişim Destek Merkezi

Rixos Otelleri iletişim destek merkezi üzerinden kısa süre içinde sorunlarına çözüm önerileri alabilirsiniz. Türkiye’de farklı noktalarda hizmet veren Rixos Otelleri ile merkez ofis üzerinden veya lokal otel iletişim merkezleri ile görüşme sağlayabilirsiniz. İletişim bilgileri üzerinden müşterilerinin en kısa sürede hizmet alması için Rixos Oteller zinciri tarafından alternatif hizmetler sağlanmaktadır. Rixos Otelleri veya merkez ofis ile iletişime geçmeden önce müşteri hizmetleri numarası veya diğer iletişim kanalları ile iletişime geçebilirsiniz.

Rixos Otelleri Müşteri İletişim Formu

İletişim formu üzerinden otel hizmetlerine ilişkin görüşlerinizi veya şikayetlerinizi otel yönetimine ileterek kısa sürede etkili çözüm önerileri alabilirsiniz. İletişim formu üzerinde yer alan kişisel bilgileri ve mesajınızı açık bir şekilde yazarak yetkililere iletmeniz mümkündür. Diğer iletişim kanallarından çok daha etkili ve hızlı bir yöntem olan iletişim formu sorun yaşadığınız otel veya hizmet hakkında görüşlerinizi kısa süre içinde iletmenizi sağlamaktadır.

Rixos Otelleri İletişim E – Mail Adresi

Merkez ofis veya Rixos Otelleri ile elektronik posta adresleri üzerinden resmi yazışmalarınızı yaparak etkili çözüm önerileri alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti açısından birçok farklı iletişim kanalı üzerinden hizmet veren Rixos Oteller, e – posta adresi üzerinden müşteri veya iş ortaklarının sorunlarının çözümü için kaliteli hizmet sağlar.

Rixos Otelleri Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Rixos Otelleri müşteri hizmetleri ile görüşmeden önce hangi otelden hizmet aldıysanız veya hizmet talebinde bulunduysanız o otelin iletişim adreslerini kullanmanız tavsiye edilmektedir. Doğrudan merkez ofis ile iletişime geçmeniz halinde yine diğer şubelere yönlendirilmeniz mümkündür.

  • Rixos Otelleri Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 212 373 82 00 – 444 1 797

Rixos Otelleri Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Otel iletişim numaraları üzerinden otel yetkilileri ile iletişime geçtikten sonra anında müşteri temsilcisi tarafından karşılanırsınız. Merkez ofis numarası: 444 1 797 – 0 212 373 80 00 üzerinden iletişime geçtikten hemen sonra tüm sorunlarınızı veya otel işlemlerinizi telefon üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. Diğer taraftan doğrudan yerel otellerin kendilerine ait iletişim bilgilerini kullanarak çok daha kısa sürede işlem gerçekleştirebilirsiniz. 444 1 797 çağrı merkezi üzerinden anında müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Rixos Otelleri Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları üzerinden Rixos Otelleri kampanya ve hizmet duyurularını takip ederek güncel olarak anında tüm hizmet detaylarından haberdar olabilirsiniz. Müşterileri için ayrıca sosyal medya hesapları üzerinden sorun çözümü için destek sağlayan Rixos Otelleri müşteri memnuniyeti için birçok farklı iletişim kanalı üzerinden hizmet sağlamaktadır. Rixos Otelleri sosyal medya hesapları:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here