Ana sayfa Devlet Kurumları Roketsan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Roketsan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Roketsan gibi benzer müşteri kitlesi oldukça iyi olan devlet kurumlarının müşteri temsilcilerine aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay olmamaktadır. Roketsan müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri hizmetleri size dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. Roketsan müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yöntemi ile iletişime geçerek sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Roketsan müşterileri veya müşterisi olmak isteyen olarak roketsan hisseleri hakkında bilgi alabilir; soru, öneri ve isteklerinizi kolay bir şekilde bildirebilirsiniz.

Roketsan müşteri hizmetleri iletişim bilgileri veya iletişim numarası aracılığıyla destek almak istediğiniz birçok konu hakkında yardım veya bilgileri müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Roketsan gerçek ve resmi çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi verirseniz mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.

Roketsan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
+90 (312) 860 55 00

Roketsan Çağrı Merkezi İletişim Faks Numarası:
+90 (312) 863 42 08

Roketsan Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
pazarlama@roketsan.com.tr
tedarikdirektorlugu@roketsan.com.tr
insan.kaynaklari@roketsan.com.tr
basin@roketsan.com.tr

Arama Terimleri: roketsan çağrı merkezi, roketsan iletişim, roketsan telefon numarası, roketsan faks numarası, roketsan mail adresi, roketsan müşteri hizmetleri, roketsan irtibat tel, roketsan şikayet hattı, roketsan destek hattı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here