Ana sayfa Bilişim Samsung Türkiye Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Samsung Türkiye Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

6

Bildiğiniz üzere en iyi ve kaliteli cep telefonları, televizyonları ve çok daha fazlasını üretip piyasaya süren Samsung firması giderek gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. Son yıllarda iyice geliştirip satışa sunduğu akıllı cep telefonları herkes tarafından dikkat çekmektedir. Birçok çeşitli elektronik ürünleri tasarlayıp piyasaya süren Samsung firmasının web sitesine girerek çeşitli birçok ürünlerine göz atabilirsiniz. Cep telefonu deyince akla gelen ilk markalardan biri olmayı başarmıştır Samsung firması.

Kore ülkesinde kurulan ve orada ektronik ürünleri üreten Samsung pek çok başarılı şeylere imza atmıştır. 1 Mart 1938 Yılında temelini atan Samsung ayrıca bazı gruplara sahiptir. Ancak başarılı bir şekilde ismini duyuran tek grup elektronik ürünleri olmuştur. Güney Kore’de bölgesinde yer alan Samsung firması şu anda birçok elektronik ürünü geliştirmeye devam etmektedir.

Cep telefonları kadar Lcd televizyonları bile ünlü olan Samsung firması çıkardığı genellikle tüm ürünü kullanıcıya sevdirmeyi başarmıştır. Diğer elektronik firmalara göre daha seri bir şekilde çalışan Samsung yıl içinde çok fazla elektronik ürünü kullanıcının önüne sunmayı başarmıştır. Kesinlikle tercih edeceğiniz en iyi elektronik ürün firmalarından biridir Samsung.

Samsung Türkiye Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 77 11

Arama terimleri: samsung çağrı merkezi, samsung iletişim numarası, samsung müşteri hizmetleri numarası, samsung destek hattı, samsung telefon numarası, samsung iletişim bilgileri, samsung müşteri hizmetleri telefon numarası, samsung müşteri hizmetleri numarası, samsung irtibat telefonu

6 YORUMLAR

  1. Samsung televizyonu güncelleme yapamıyorum yaptığımda hata kodu 800 bildiriyor. Yardımlarınız için teşekkürler

  2. Samsung tv için “ gravity” tv ayağı satın aldım merkezden. Kim takacak bunu televizyona??????? Telefon ediyorum, ses gelip gidiyor, oradan oraya bağlanıyorum, kimse yardımcı olmuyor. Ben bu tv ayağını televizyonuma monte edecek bir servis aramaktayım, bulabilecekmiyim acaba???????servisler bu ayağı bilmiyor bile. Ben ne yapacağım??????? İstanbul, Anadolu yakasında oturmaktayım, sizde kaydım var zaten. Acil bu aparatı takabilecek servis yönlendirebilir misiniz, bu işten anlayan!!!!!!!!

  3. Samsung RT59QBPN MARKA buzdolabi aldim sebzeligib ustundeki raf catliyo ikinciy degistirdim yine catladi.yardim edin

  4. Bugün cep telefonumda yaşadığım, “Uygulamayı durdurma sorununu” kısa sürede ve gayet kibar bir iletişimle, uzaktan online şekilde halleden müşteri hizmetleri personellerinize çooook teşekkür ederim.

  5. 2012 yılında aldığım gardrop tipi buzdolabinin derin dondurucu bölümü yaklaşık 1ay once dondurma özelliğini kaybetmeye başladı. Üç kez yetkili servis geldi. Sonunda sorunun gazla ilgili olduğunu söyleyip gaz bastılar. Dolap çalışmaya başladı ama bir ay sonra sorun tekrar ortaya çıktı. Kızım yetkililerle görüştü. Iki gün içinde çözüm kurulundan arayacaklarını söylemelerine rağmen aramadılar. Kurban bayramında yaşadığımız bu sıkıntılar malasef bu markaya olan güvenimi sarstı. Evimde televizyondan klimaya,telefodan
    bulasik makinasına bu markanın ürünlerini kullanıyorum. Bu ana kadar soranlara tavsiye ediyordum. Bundan sonra şirketin ilgisine ve cozumleyiciligine göre kararlarımı alacağım. Servis buzdolabinda gövde çatlağı olabileceğini söyledi. Bunun üretim hatası olduğunu söyledi.Buna benzer durumlarda buzdolabi nin yenilendiği örnekleri gördüm. Yasal hakkımın telaffi edilmesi ve mağduriyetimin kısa sürede giderilmesini rica ediyorum. Yaz sıcağında bu mağduriyeti yaşamak gerçekten çok zor. Lütfen bir an önce dönüş sağlayın

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here