Seg Müşteri Hizmetleri

Seg çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

SEG, Vestel’e bağlı olarak üretimi gerçekleştirilen markalar arasında yer almaktadır. Türk malı olarak satışa sunuluyor olmasıyla birlikte üretim tesisleri Manisa’da yer almaktadır. SEG markası, televizyon modelleri geliştirilmesine odaklanmış olarak ön plana çıkmaktadır. Türkiye pazarında olduğu gibi Avrupa pazarında da Vestel tarafından satışa sunulmuş bir marka olarak değer kazanmaktadır. SEG başlıca gerçekleştirdiği televizyon ürünlerinin yanı sıra klima ve beyaz eşya üretimini gerçekleştirmektedir. Kaliteli olduğu kadar bütçeye uygun olarak da farklı yelpazede ürünleri sunma amacıyla ön plana çıkmaktadır. Aktif olarak gerçekleştirdiği satışlarla yakaladığı oran sayesinde Türkiye’de popüler olarak tercih edilen markalar arasında yer almayı başarmaktadır. Vestel bayilerinde satışı gerçekleştirilebilmekle beraber pek çok farklı ilde yetkili servisi bulunmaktadır.
SEG markası tarafından geliştirilen ev teknoloji ürünlerinde, yeni nesil teknoloji baz alınarak yapılan üretimler dâhilinde yüksek standarda sahip olan ürünlerin kullanıcılara ulaştırılmasını hedef alır.

Ürünlerde kullanılan malzemeler Vestel üretim merkezlerinde değerlendirilerek, gerekli olan ürünlerin tasarımına dâhil edilirler. Şirket, satışa sunduğu ürünler için sahip olduğu anlayışla beraber her açıdan kullanıcıyı odak noktada tutma misyonu edinmiştir. Dünya kalite standartları ölçüsünde yapılan değerlendirmelerle beraber gerekli belgeleri almış ve testlerden geçmiş olarak ürünler satışa sunulmaktadır.

Yetkili servis olarak Vestel yerleşik merkezlerinde yapılan işlemler doğrultusunda kullanıcılar tek marka çatısı altında garanti kapsamından yararlanabilmektedirler. Vestel’in yan şirketi konumunda bulunan marka, standartları geliştirme hedefine sahiptir.

Seg Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 222 4 123

Arama Terimleri: seg çağrı merkezi numarası, seg iletişim bilgileri, seg müşteri hizmetleri, seg müşteri hizmetleri numarası, seg telefon numarası, seg irtibat tel, seg şikayet, seg şikayet hattı, seg mail adresi, seg iletişim numarası, seg çağrı merkezi, seg destek hattı

Scroll to Top