Ana sayfa Bankalar Şekerbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Şekerbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

1

1953 yılında Eskişehir’de başlayan kuruluş yolculuğuna, 1956 yılında Ankara’ya taşınması ile devam eden Şekerbank, 2004 yılından bu yana İstanbul’da yer alan genel müdürlüğü ile hizmet vermektedir. Anadolu’da pancar kooperatifi üyesi olan çiftçilerin birikimleriyle kurulan, sürdürülebilir tarım ve yerel kalkınmayı desteklemeyi hedef alan Şekerbank, günümüzde esnaf ve işletmelere, KOBİ’lere, bireysel ve özel müşterilerine yönelik kalkınma ve bankacılık çalışmalarını sürdürmektedir.

Türkiye’nin Anahtar Bankası

Kuruluş amacını tarımın ve tarımsal sanayinin kalkınmasından alan banka, bu günün dünyasında enerji verimliliği yatırımları, girişimcilere yönelik destekleri ve ‘Tarım Bankacılığı’ adı ile sürdürdüğü çalışmaları ile ‘Anahtar Banka’ kavramını misyon edinmiştir. Şekerbank, kuruluşundan bu yana tarımla uğraşan Anadolu halkına, kent merkezlerinde sürdürülen bankacılık anlayışı ile tanışma fırsatı bulamamış çiftçi ve esnaflara yönelik desteklerin yanı sıra, artan şubeleri ve mobil bankacılık hizmetleri ile şehir insanının finansal danışmanlık ve bankacılık ihtiyaçlarını da karşılar.

EKOKredi’ler İle Enerji Verimliliğine Destek

Tarımın ve tarımsal sanayinin bir ülke için öneminin farkında olan çalışmaları ile Şekerbank, enerji verimliliğini artırmaya yönelik bir kredi modeli olan EKOKredi uygulaması ile 106 bin kişiye enerji tasarrufu sağlayabilecekleri çalışma ortamları sağlamıştır.

Şekerbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız, ilk öncelikle Şekerbank resmi müşteri hizmetleri numarası olan bu 444 78 78 numara aranmalı. Ardından hiçbir tuşlama yapılmadan Şekerbank müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Şekerbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Kısaca Tuşlaması:
444 78 78

Arama Terimleri: şekerbank müşteri hizmetleri hemen bağlanma, şekerbank müşteri hizmetleri şimdi direk bağlanma yolu, şekerbank müşteri hizmetlerine bağlanma, şekerbank müşteri hizmetleri numarası, şekerbank müşteri hizmetleri bağlanmak, şekerbank müşteri hizmetleri direk bağlanmak, şekerbank müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemi, şekerbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here