Şenpiliç Müşteri Hizmetleri

Şenpiliç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şen Piliç 1978 yılından bu yana hizmet vermektedir. Küçük bir tavuk çiftliği olarak hizmete başlayan Şen Piliç, 3000’den fazla çalışanı ile hizmet sunmaya devam etmektedir. 24 farklı damızlık çiftliği bulunan firma, 2 adet kuluçkahanesi ve 2 adet yem fabrikası ile de sektörün önde gelen firmaları arasında adını duyurmaktadır.

Gıda güvenliğini her zaman ilk sırada tutan Şen Piliç tüketicilerin sağlığını düşünerek üretim gerçekleştirmektedir.

Neden Şen Piliç?

Şen Piliç müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak hareket etmektedir. Tüketicilerinin sağlığını göz önünde bulundurarak helal kesim gerçekleştiren Şen Piliç, son teknoloji ekipmanlar ile üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın aynı zamanda 300.000 tondan fazla et kapasitesi de bulunan Şen Piliç, alanında uzman mühendisler ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir.

Sadece Türkiye’ye değil dünyaya da açılan Şen Piliç aynı zamanda farklı ülkelere de tavuk eti ihracatı gerçekleştirmektedir. HACCP 13001 belgesine de sahip olan firma, Türkiye’nin önde gelen tavuk eti üreticilerinden biri haline gelmiştir. Şu anda Türkiye’de ilk sırada yer almaktadır.

Şenpiliç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

0850 532 3 130

Arama Terimleri: şenpiliç iletişim, şenpiliç destek hattı, şenpiliç şikayet hattı, şenpiliç iletişim numarası, şenpiliç çağrı merkezi, şenpiliç müşteri hizmetleri numarası

Scroll to Top