Ana sayfa Alışveriş Shop & Fly Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Shop & Fly Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
shop fly musteri hizmetleri
shop fly iletisim

Garanti BBVA’nın uçuş ve kredi kartı olan Shop & Fly hizmetleri avantajlı bir şekilde seyahat olanakları sunmaktadır. Garanti BBVA’nın uçuş ve kredi kartı programı Shop & Fly ürün ve hizmetlerinden yararlanmak veya olası sorunlarını hakkında firma ile iletişime geçmek için güncel iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Shop & Fly iletişim sayfasını kullanarak firmanın söz konusu ürün ve hizmet programına ilişkin merak ettiğiniz tüm konular için veya yaşanan sorunların çözümü için destek alabilirsiniz. İletişim merkezi üzerinde yer alan aktif iletişim kanalları ile kısa süre içinde görüşme firma yetkilileri ile görüşme gerçekleştirmeniz de mümkündür.

Shop & Fly Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Shop & Fly müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamak için birçok farklı iletişim numarası üzerinden işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Bankacılık ürün ve hizmetlerinde hızlı işlem yapmak esas olduğu için günün her saatinde söz konusu iletişim numaralarından herhangi birini kullanarak kısa süre içinde firma temsilcisi ile görüşme gerçekleştirmeniz mümkündür. İletişim numaralarını kullanarak müşteri hizmetlerine direkt bağlanarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

  • Shop & Fly Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 0 700
  • Shop & Fly Gold Kolay Seyahat Hattı: 444 0 333
  • Shop & Fly Genel Müdürlük Telefon: 0 212 318 18 18
  • Shop & Fly Asistan Hizmetleri: 0 212 213 33 33

Shop & Fly Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Shop & Fly özel bankacılık ve kolay seyahat hattını aradıktan sonra direkt müşteri temsilcisine bağlanmak ve hızlı işlem gerçekleştirmek için ‘’8’’ rakamını tuşlayarak işlem yapabilirsiniz. Günün her saatinde aktif iletişim numaraları üzerinden veya doğrudan müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak yardım alabilirsiniz.

Shop & Fly İletişim ve Başvuru Formu

Shop & Fly programına hızlı bir şekilde başvuru yapmak için güncel iletişim ve başvuru formunu kullanarak işlem gerçekleştirmemiz mümkündür. Hızlı başvuru formunu kullanarak telefon numaranız ve T.C. kimlik numaranız ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  

Shop & Fly Şikayet Hattı

Garanti BBVA Shop & Fly kart hizmetlerine ilişkin tüm şikayetlerinizi firmanın güncel iletişim kanalları üzerinden iletmeniz mümkündür. En kısa sürede işlem gerçekleştirmek ve şikayetlerinizi iletmek için müşteri hizmetlerini aramanız tavsiye edilir. Kısa sürede müşteri temsilcisine bağlanarak Shop & Fly şikayetlerinizi firma yetkilisine ileterek sorunun çözümü hakkında yardım alabilirisiniz.

  • Shop & Fly Şikayet Hattı: 444 0 700

Shop & Fly Resmi Sosyal Medya Hesapları

Shop & Fly resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek Garanti BBVA Shop & Fly bankacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin kampanya ve duyuruları hakkında bilgi sahibi olabilir ve işlem gerçekleştirebilirsiniz. Dijital dönüşüm politikaları kapsamında kurumsal pek çok farklı firmada olduğu gibi Garanti BBVA tarafından da Shop & Fly hizmetlerine ilişkin sosyal medya üzerinden müşterilerine kurumsal destek sunulmaktadır. Garanti BBVA Shop & Fly kurumsal resmi sosyal medya hesapları:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here