Ana sayfa Televizyon Kanalları Show Radyo Çağrı Merkezi İletişim Dinleyici Temsilcisi Telefon Numarası

Show Radyo Çağrı Merkezi İletişim Dinleyici Temsilcisi Telefon Numarası

0

Show Radyo, Türkiye’nin en uzun soluklu, en eski radyo kanallarından biri olma özelliğine sahiptir. Merkezi İstanbul olan Show Radyo, yayına 1992 yılında başlamıştır ve kuruluşundan bugüne ulusal çapta yayın yapmaya devam etmektedir. Show Radyo’nun bir özelliği de, Türkiye’de kurulan ilk özel radyolardan birisi olmasıdır.

Show Radyo Hakkında Bilgiler

Show radyo, “Türkye’nin Show Radyosu” sloganını kullanarak yayın hayatına devam etmektedir. Şu an 89.9 frekansından yayın yapan Show Radyo’yu dinlemek isteyenler Türksat 4A uydusunu da kullanarak radyoyu dinleyebilirler. Türkçe müziklerin yer aldığı radyoda genel olarak pop müzik türünde müziklere yer verilmektedir.

Show Radyo Programları

Müzik yayınlarının yanında Show Radyo’da Matrax, Başıboş Saatler, Cafe Show, Yonca’nın Mikrofonu, Evinizin Oğlu gibi programlar da yapılmaktadır. İnternet sitesine http://www.showradyo.com.tr/default.aspx adresinden ulaşılabilen Show Radyo’da aynı zamanda PodCast ‘ler de yer yer almaktadır.

Show Radyo Ödülleri

Türkiye’nin en eski özel radyolarından olan radyo kanalı pek çok ödül almıştır. Show Radyo MediaCat tarafından Yılın En İyi Radyosu seçilmiştir. Ayrıca radyonun sponsoru Türkiye Voleybol Federasyonu’dur.

Show Radyo Çağrı Merkezi İletişim Dinleyici Temsilcisi Telefon Numarası:
0212 385 00 00 (santral iletişim numarası)
0212 325 90 90 (stüdyo iletişim numarası)

Show Radyo Çağrı Merkezi İletişim Faks Numarası:
0212 385 00 09

Show Radyo Dinleyici Temsilcisi E-Mail Adresi:
dinleyicitemsilcisi@showradyo.com.tr

Arama Terimleri: show radyo iletişim bilgileri, show radyo çağrı merkezi njmsrası, show radyo dinleyici temsilcisi, show radyo mail adresi, show radyo şikayet hattı, show radyo istek hattı, show radyo telefon numarası, show radyo faks numarası