Ana sayfa İnternet Siteleri Sigortam net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sigortam net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

2000 yılından bu yana dek hizmet sunan Sigortam.net uzun yıllardan beri sektöre öncülük etmektedir. Son derece başarılı olan ve kalitesini her alanda kanıtlayan firma, sigorta ve reasürans brokerliği ruhsatı ile faaliyet göstermektedir.

Alanında son derece başarılı olan firma, 9 Mayıs 2011 yılından bu yana Sigortam.net adı altında hizmet sunmaya devam etmektedir. Online sigortacılık alanında ilklerden biri olan sigortam.net, müşteri odaklı ve prensipli bir şekilde faaliyet sürdürmektedir.

İnternet kanalı ile teklifler sunan ve tekliflere anında cevap veren Sigortam.net aynı zamanda 7/24 hizmet de sunmaktadır. Bu nedenle de sigortacılık sektöründe en çok aranan ve tercih edilen firmalar arasında da büyük önem arz etmektedir.

Sigortam net müşteri hizmetlerine bağlanmak aşağıdaki verdiğimiz iletişim numarasını kullanabilirsiniz.

Sigortam net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 24 00

Arama Terimleri: sigortam net çağrı merkezi numarası, sigortam net iletişim bilgileri, sigortam net müşteri hizmetleri numarası, sigortam net müşteri hizmetleri numarası, sigortam net telefon numarası, sigortam net irtibat tel, sigortam net şikayet, sigortam net şikayet hattı, sigortam net mail adresi, sigortam net iletişim, sigortam net çağrı merkezi, sigortam net destek hattı, sigortam net telefon numarası

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here