Şişecam Müşteri Hizmetleri

ŞİŞECAM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şişecam 1934 yılında Bakanlar Kurulu kararı ile İş Bankası tarafından kurulmuştur. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından bu yetki İş Bankası’na verilmiş ve temeller atılmıştır. Paşabahçe fabrikası olarak bilinen Şişecam, 400’den çok daha fazla çalışan ile üretime başlamıştır.

Günlük olarak 25.000’den fazla cam şişe üretimi gerçekleştirebilen fabrika, 1935 yılında tescillenmiştir. 1946 yılından sonra çok hızlı bir şekilde gelişmeye başlayan fabrika, zaman içinde makineleşmeyi daha da hızlandırmıştır.

Neden Şişecam?

Şişecam Türkiye’nin en eski cam şişe fabrikasıdır. O dönemden beri de müşteri memnuniyeti ve sağlık ilkelerini göz önünde bulundurarak varlığını sürdürmeye devam etmektedir. Üretim ve işçilik konusundaki başarısı ise sektörde çok daha başarılı olmasında etkili bir rol oynamaktadır. İlk mekanik üretim, 1955 yılında fabrikada başlamıştır.

Günümüzde yüksek çalışan sayısı ise herhangi bir sorun yaşamadan üretimine devam eden fabrikalar arasında yerini korumaya devam etmektedir. Dünyaya da açılan ve pek çok ülkeye ihracat gerçekleştiren firma, büyük bir rekabet piyasası içinde varlığını sürdürmeye halen devam etmektedir.

ŞİŞECAM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

0850 206 50 50

Arama Terimleri: şişecam iletişim bilgileri, şişecam çağrı merkezi, şişecam destek hattı, şişecam iletişim, şişecam şikayet hattı, şişecam iletişim numarası

Scroll to Top