Ana sayfa Alışveriş Skoda Müşteri Hizmetleri

Skoda Müşteri Hizmetleri

1

Çekya’da 1895 yılında kurulan Skoda, günümüzde onlarca farklı ülkede satış ve üretim yapmaktadır. Skoda, en önemli otomotiv üreticileri arasında yer alır ve geçtiğimiz sene 1 milyar satış rekorunu kırmıştır. İki arkadaşın bisiklet üretmek istemesiyle kurulan marka, daha sonra motosiklet üretimine geçmiş ve günümüzde sayılı otomotiv üreticileri arasında yer almayı başarmıştır. Aynı zamanda 1991 yılında Almanya merkezli Volkswagen Grubu’na katılmıştır. Günümüzde hala Volkswagen Grubu’na aittir. Skoda’nın Türkiye’deki distribütörü 1989 yılından beri Yüce Auto’dur. Ayrıca Yüce Auto, 1999 yılında Doğuş Otomotiv’le ortak olmuştur. Skoda, üretimini Hindistan, Rusya, Slovakya, Çekya ve Almanya gibi farklı ülkelerde gerçekleştiriyor. Türkiye pazarında Skoda, bir yıl içinde bir milyonu aşkın araba satarak piyasadaki hacmini kanıtlamıştır. Skoda’nın Türkiye’de en çok satılan modeli ise Octiva’dır.

Skoda müşteri hizmetleri 444 77 80 numarasıyla satış, yetkili servis, bilgi edinme, test sürüşü, kampanya, şikayet vb. konularda hizmet vermektedir. 

İçeriğimizin devamını inceleyerek Skoda iletişim kanalları ya da Skoda hakkında en fazla merak edilen sorular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Skoda Çağrı Merkezi

Telefon Numarası444 77 80
Çalışma SaatleriSkoda çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt iletişime geçebilirsiniz.

Skoda İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası444 77 80
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo@skoda.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
Fiyat ListesiSkoda fiyat listesi için tıklayın.
Satış İletişim FormuSkoda araç satışı talebi için tıklayın.
Yetkili Servis Başvuru FormuForm için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiCevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Ofisim İstanbul Sit. No: 20 B / 4 Merkez Maltepe – İstanbul – Türkiye
Genel Müdürlük Telefon Numarası(0216) 383 80 80
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Skoda Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Skoda ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? İnternet kullanıcılarının ve tüketicilerin en fazla merak ettiği soruları araştırdık ve sizler için yanıtladık! Yorumlarda Skoda müşteri hizmetleri veya diğer konularla ilgili görüş ya da önerilerinizi bildirebilirsiniz.

Skoda Hangi Ülkenin?

Skoda, 1895 yılında Çekya’da kurulmuş ve 1991 yılında Almanya merkezli Volkswagen şirketi tarafından satın alınmıştır. Günümüzde hala Almanya merkezli Volkswagen’e aittir.

Skoda ve Volkswagen Aynı Mı?

Volkswagen, Skoda’nın sahibidir ancak üretim, tasarım, motor vb. birçok konuda birbirinden ayrılır. Skoda, dünya genelinde ekonomik segment için üretim yapar.

Skoda Motoru Nerede Üretiliyor?

Skoda, kendi üretim tesislerinde üretilen motorları kullanmakta ve dış kaynaklardan motor almamaktadır. 

Skoda’nın En İyi Arabası Hangisi?

Skoda’nın en çok satılan ve en iyi arabası Octivia olmuştur. Ayrıca markanın son ürettiği modellerden biri olan Super B’de üstün teknolojileri ve güçlü özellikleriyle ön plana çıkıyor. Araçlarla ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için Skoda çağrı merkezi 444 77 80 numarasını arayabilirsiniz.

Skoda Nasıl Bir Marka?

Yüz yılı aşkın deneyimiyle otomotiv sektörünün öncüleri arasında yer alan Skoda, uygun fiyatlı modelleri ve güvenirliğiyle ön plana çıkıyor. Aynı zamanda Türkiye’de birçok noktada bulunan bayi ve yetkili servisleri ile müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır. 

Skoda Test Sürüşü Nasıl Yapılır?

Skoda modellerini sürerek deneyimleyebilir ve araç hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Test sürüşü için Skoda web sitesinde yer alan test sürüş formunu doldurmanız yeterli. Buraya tıklayarak forma ulaşabilirsiniz. 

Skoda Yol Yardıma Nasıl Ulaşabilirim?

Skoda yol yardım 444 77 80 numarası ile görüşerek aracınız yolda kaldığında ücretsiz destek alabilir veya çekici hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Skoda Sıfır Araç Garantisi Ne Kadar?

Skoda 0 araç garantisi, fatura tarihinden itibaren 2 yıldır. Aynı zamanda yetkili bayi veya sigorta uzatma şirketleri ile görüşerek 3+ yıl garanti uzatma hakkını kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Skoda müşteri hizmetleri 444 77 80 ile görüşebilirsiniz. 

 

1 YORUM

  1. 2011 model skoda oktaviyam var araç şunan 47000 kmde orijinal aracımın tavan u c kısmında çatlaklar meydana geldi araçım orijinal boya yok km 47000 dedir 1.4.tsi ambiamta renk kapiçino metalik gri dir konuyla ilgili olarak geri dönüş yaparsanız sevinirim

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here