Ana sayfa Alışveriş Şok Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şok Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

0
sok cagri merkezi
sok iletisim

Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden Şok Market müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra direkt müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Firmanın ayrıca online web ve mobil uygulamalar üzerinden sağladığı hizmetlerini de kullanarak çok daha kısa süre içinde müşteri hizmetleri desteği almanız mümkündür. Şok iletişim kanalları üzerinden firma ile hızlı görüşme sağlayarak çağrı merkezi ile her konuda talep, şikayet ve önerilerinizi firma temsilcisine iletmeniz mümkündür. Müşteri temsilcisine yapacağınız tüm çağrılar ile ilgili olarak firma e – posta adresi üzerinden dönüş yapabilir.

Şok Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şok Market müşteri hizmetleri telefon numarası ile doğrudan veya firmanın diğer online iletişim kanallarını kullanarak internet üzerinden rahatlıkla sorunlarınızın çözümü için kurumsal destek alabilirsiniz. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ve kurumsal hizmet altyapısı sayesinde müşterilerinin sorunları için en hızlı ve kesin çözüm önerilerini aktif tüm iletişim kanalları üzerinden sunmaktadır. Günün her saatinde her konuda destek alabileceğiniz müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden firma temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür.

  • Şok Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 808 00 00

Şok İletişim Merkezi

Şok müşteri destek ve iletişim merkezi üzerinden firmanın genel ve mağazalarına ilişkin güncel tüm iletişim ve adres bilgilerini görüntülemeniz mümkündür. Müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlama hedefiyle iletişim kanallarını da aktif olarak kullandıran firma gelişmiş iletişim seçenekleri ile müşterilerinin en kısa sürede sorunları için yanıt bulmasını sağlar. Ürün ve hizmetlere ilişkin her konuda iletişim merkezi üzerinde yer alan kanallardan birini kullanarak kurumsal destek almanız mümkündür.

Şok İletişim E – Posta Adresi

musterihizmetleri@sokmarket.com.tr adresini kullanarak e – posta üzerinden firma ile resmi yazışma başlatarak her konuda kurumsal destek alabilirsiniz. En kısa sürede sorun bildirimlerinizi ileterek destek alabileceğiniz e – posta adresi üzerinden açık ve resmi bir dille sorunlarınızı belirtmeniz halinde tarafınıza hızlı dönüşler yapılacaktır. E – posta ile yazışma sırasında iletinizde iletişim bilgilerinize de yer vermeniz tavsiye edilir.

Şok Şikayet Hattı

Şok Marketler ürün ve hizmetlerine ilişkin şikayet bildirimlerinizi birçok farklı iletişim kanalı üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. Güncel tüm iletişim kanallarını kullanarak kısa süre içinde en etkili çözüm önerilerini alabileceğiniz yöntemi kullanabilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen market zincirlerinden biri olan Şok Market, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini artırmak için ürün ve hizmetlerine ilişkin sorun yaşayan müşterileri için aktif iletişim kanalları üzerinden şikayet taleplerini kabul etmektedir.

  • Şok Şikayet Hattı: 0 850 808 00 00

Şok Market Sosyal Medya Hesapları

Şok Market sosyal medya hesaplarını takip ederek ürün ve hizmetlere ilişkin tüm güncel kampanya ve duyurular ile mağaza haberlerine ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesapları üzerinden ayrıca kurumsal müşteri desteği de sağlamayı başaran firma, tüm müşterilerinin sosyal medya hesaplarını kullanarak farklı konularda geri bildirim vermesini sağlar. Sosyal medya hesaplarını takip ederek tüm kampanyalardan da haberdar olabilirsiniz. Şok Market resmi sosyal medya hesapları:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here