Ana sayfa Özel Kurumlar Sompo Japan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sompo Japan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

3

Sompo Japan Sigorta gibi müşteri kitlesi fazla olan birçok özel kurumların müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Sompo Japan Sigorta çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcisi hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. Sompo Japan Sigorta çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Sompo Japan Sigorta müşterilerinin en çok karşılaştıkları problemlerin arasında, sigorta fiyatları, Sompo japan sigort şikayet veya sorun iletme gibi işlemler yer almaktadır.

Sompo Japan Sigorta çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da Sompo Japan Sigorta çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden destek almak en iyi seçenektir.

Sompo Japan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0850 250 81 81

Arama Terimleri: sompo japan iletişim bilgileri, sompo japan telefon no, sompo japan irtibat tel, sompo japan canlı destek, sompo japan müşteri temsilcisi, sompo japan şikayet hattı

3 YORUMLAR

  1. Mrb.
    Size nasil ulasa bilirim.
    0850 250 81 81 bu numaraya hic bir turlu ulasamiyorum.sizden ricam 0555 003 84 29 num arayin

  2. Geçen ay çok yagmur yavmasıyla evime lukardan suyuyun geri gelmesiyle evime su bastı sigortayı aradım eksber geldi öçdü yazdı 37 metre kare parkelerim şişdi 7 tane halım hep ıslandı Birtane tek kişilik yatak ıslandı mutvavak dolabının alt kasası hep kabardı mesesef bana verdikleri para 1122 tele bu parayla parkeyi yaptırmam ben bundan sonra asla sampo sigortale çalışmam

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here