Ana sayfa Alışveriş Stubhub Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Stubhub Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Online bilet değişim ve satış şirketi olarak dünya genelinde faaliyet gösteren Stubhub müşteri hizmetlerine yönelik birçok farklı iletişim kanalı üzerinden hizmet sunmaktadır. ABD merkezli firma tarafından çok sayıda ülkede aktif olarak hizmet vermesine bağlı olarak firma tarafından müşteri hizmetleri desteğinin büyük bölümü internet üzerinden sunulmaktadır. Canlı destek hattı üzerinden dilediğiniz konuda yazışmalarınızı yaparak kısa süre içinde çözüm önerileri almanız mümkündür. Konser, spor, tiyatro ve diğer pek çok farklı etkinlik için biletlerinizi kolayca temin edebileceğiniz online satış sitesi üzerinden kısa sürede bilet satın alım işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkündür. Stubhub iletişim kanallarını kullanarak hizmetlere ilişkin yaşadığınız sorunların çözümü için kurumsal destek alabilirsiniz.

Stubhub Müşteri Destek Merkezi

Stubhub müşteri hizmetleri servisi firmanın faaliyet gösterdiği her ülkenin kendi dilinde destek sunulur. Ancak doğrudan çağrı merkezini arayarak işlem gerçekleştiremeyeceğiniz için alternatif iletişim kanalları üzerinden işlem gerçekleştirmeniz gerekecektir. Hızlı yanıt servisini kullanarak yaşadığınız sorunların çözümü hakkında veya direkt firmanın hizmetlerine ilişkin merak ettiğiniz konularda kurumsal yardım alabilirsiniz.

Stubhub Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Stubhub Türkiye müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden şuan için aktif bir hizmet bulunmamaktadır. Ancak firmanın kurumsal iletişim numarasını kullanarak görüşme sağlamanız mümkündür. Müşteri hizmetlerine ilişkin her konuda destek almak için online iletişim kanallarının kullanılması gerekecektir. Türkiye’deki kullanıcıların Türkçe hizmet veren herhangi bir çağrı merkezi numarasını arayarak işlem gerçekleştirmesi mümkün olmadığı için tüm sorunların online iletişim kanalları üzerinden firma iletilmesi gerekir. Hesabınıza giriş yaparak birçok işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  • Stubhub Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 00 1 415 – 222 – 8400

Stubhub Kurumsal E – Mail İletişim Adresi

info@stubhub.com elektronik posta adresini kullanarak firma ile ilgili merak ettiğiniz her konuda yardım alabilir ve hizmetlerine ilişkin yaşanan sorunların çözümü için firma ile görüşme sağlayabilirsiniz. Birçok işlemi üyelik hesabınıza giriş yaptıktan sonra online olarak gerçekleştirebileceğiniz online satış sitesi üzerinden de ayrıca kısa süre içinde destek almanız mümkündür. İletişim kanalları ve firma politikaları hakkında detaylı bilgileri inceleyerek en kısa sürede destek alabileceğiniz iletişim kanalları arasından seçimlerinizi yaparak güvenli bir şekilde işlem gerçekleştirmeniz mümkündür.

Stubhub Şikayet Hattı

Stubhub kullanım koşulları ve güvenlik sayfası üzerinde yer alan bilgiler doğrultusunda firmanın hizmetlerine yönelik yaşanan aksamalar ve olası sorunlar hakkında tüm şikayetlerinizi güncel iletişim kanalları üzerinden firmaya iletmeniz mümkündür. Online işlemler servisi üzerinden hesabınıza giriş yaparak veya e – posta ve diğer iletişim kanallarını kullanarak en kısa yoldan her konuda şikayet bildirimlerinin gerçekleştirilmesi mümkündür. Türkiye’deki müşterilerinin direkt çağrı merkezi üzerinden firma temsilcisi ile görüşüme sağlayamaması nedeniyle online iletişim kanalları üzerinden görüşme sağlamanız gerekecektir.

Stubhub Resmi Sosyal Medya Hesapları

Stubhub resmi sosyal medya hesaplarını kullanarak günün her saatinde Türkiye ve dünya geneline tüm etkinliklerden ve hizmetlerden güncel olarak haberdar olabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarını takip ederek firma hakkında tüm geri bildirimlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Popüler tüm sosyal medya platformları üzerinde aktif olarak hizmet veren firmanın bu resmi hesapları ile iletişime geçerek kısa sürede merak ettiğiniz konularda destek alabilir veya yaşanan sorunlar hakkında etkileşime geçerek kurumsak yardım alabilirsiniz. Stubhub resmi sosyal medya hesapları:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here