Ana sayfa Uygulamalar Supercell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Supercell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1

Finlandiya merkezli olarak hizmet sunan ve 2010 yılından bu yana kesintisiz bir şekilde müşterilerine hitap eden Supercell, video oyunu üzerinde hizmet sunmaktadır Clash of Clans, Boom Beach, Clash Royale ve Hay Day gibi pek çok oyun bu şirkete aittir.

Çıkarmış olduğu 3 oyun sayesinde 2015 senesinde 32.3 milyar dolar gelir elde eden bu firma aynı zamanda Softbank’ı da satın almıştır. Şirkete ait olan %50 1’lik kısım 1.53 milyar dolara Supercell tarafından satın alınmıştır.

Bu firmanın Helsinki dışında San Francisco ve Tokyo’ da da ofisleri bulunmaktadır.
150 kişilik kadrosu ile en üst düzeyde hizmet sağlayan bu firma aynı zamanda IOS ve Android alanında Clash Royal ile birlikte yılın en iyi oyunu ödülünü de almıştır.

Maalesef Supercell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Bulunmamaktadır. Ancak aşağıdaki vermiş olduğumuz destek bağlantısı aracılığıyla her konuda destek alabilirsiniz.

Supercell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Destek Bağlantısı:
Supercell Destek Bağlantısı

Arama Terimleri: supercell çağrı merkezi numarası, supercell iletişim bilgileri, supercell telefon numarası, supercell müşteri hizmetleri, supercell şikayet, supercell şikayet numarası, supercell destek numarası, supercell email adresi, supercell iletişim numarası, supercell iletişim telefon numarası

1 YORUM

  1. …. SONU YAPI KREDİ KARTIM DAN BANA AİT OLMAYAN ALIŞVERİŞ YAPILMIŞ ŞİRKETİNİZDEN ÇEKİLEN PARAMI AİDESİNİ İSTİYORUM ACİL DÖNÜŞ SAGLAMANIZI DA BEKLİYORUM 0507 456 .. ..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here