Ana sayfa Alışveriş Superfresh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Superfresh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

5

Dondurulmuş gıda denilince, Türkiye’de ilk akla gelen marka SuperFresh’tir. Kerevitaş Grup bünyesinde oluşturulan bu marka bugün Türkiye’de birçok süpermarkette bulunan, hazır ve dondurulmuş gıdalar çokça satılan ürünler arasında yer almaktadır. SuperFresh, pazara 1990 yılında girmiş olmakla beraber, bu yıldan beri aktif olarak satış yapan bir markadır.

Dondurulmuş gıda ürünleri ve satışını gerçekleştirmiş olduğu diğer ürünlerde totalde 400’e yakın seçeneğini bulunan Kerevitaş ürün sayısını her geçen gün artırmaktadır. SuperFresh, 2018 yılı itibari ile toplamda 128 çeşit ürüne sahip.

Dondurulmuş patates kızartmalarından, hamburger ve diğer proteinlere; pizza çeşitlerinden hamur çeşitlerine ve sebze ve meyveye kadar pek çok ürüne sahip. Hijyen şartlarına uygun olarak paketlenen ürünler, süpermarketlerin ve bazı yerel marketlerin derin dondurucularında satılmaktadır.

Her geçen yıl ürün sayısını artıran ve daha fazla ağda satışa sunulan SuperFresh markası, pek çok kişinin hayatında en az bir kere tüketmiş olduğu ürün grupları içerisinde yer almaktadır. Bugün SuperFresh, Kerevitaş’ın açık ara farkla en çok tercih edilen markasıdır.

SuperFresh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

0850 209 16 16

SuperFresh Çağrı Merkezi İletişim E-Posta Adresi:

info@kerevitas.com.tr

Arama Terimleri: superfresh iletişim, superfresh çağrı merkezi, superfresh iletişim bilgileri, superfresh destek hattı, superfresh şikayet hattı, superfresh iletişim no

5 YORUMLAR

 1. Merhaba

  Aşağıdaki ürünlerin her birinden bir konteyner için ihracat fiyatı istiyoruz
  Vakumlu Çiğ Kadayıf 500 G – Kolisinde 24 Adet
  Baklavalık Yufka 500 G -Kolisinde 24 AdetMilföy Hamuru 500 G – Kolisinde 24 Adet


  Whatsapp: 0090 538 9276613
  http://ipek-han.com/en/
  Regards
  𝑷𝑹𝑴: 𝑶𝒛𝒈𝒖𝒓 𝑲𝒆𝒏𝒂𝒏

 2. İzmit Bağçeşme’de bulunan İskele Marketten aldığım 3 paket SuperFresh Kıymalı Patatesli Mini Börek paketlerinin 2 paketinden 13 adet börek çıkmasına rağmen 1 paketten 11 adet börek çıkmıştır. Geçerli bir açıklamanızı bekliyorum.

  İyi çalışmalar.

 3. İzmir Aliağa Carrefourdan 2paket kıymalı patatesli mini rulo börek aldım ancak içinde hiç kıyma yoktu bazılarında ise 2 adet mercimek tanesi kadar numunelik kıyma vardı. Foto çektim atabilirim. Börek paketinin üstündeki resimde böreklerden kıyma fışkırmış, resmen fiyasko müşteri memnuniyeti berbat.

 4. Marketten almış olduğumuz P214090 etiket nolu acısız şalgam suyu bozuk çıktı 1 tane daha aldım oda aynı siz firma olarak bu şalgamı üretirken tadına baktınız mı,, sizlerde bozulma yoluna girdiniz bende şalgamın memleketi adana da ikamet ediyorum

 5. Istanbul esenyurta marketciyim dolabiniz var ama satacak örün bulamiyoruz bayiniz felaket hizmet yok sizden cvp bekliyorum

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here