Superfresh Müşteri Hizmetleri

Superfresh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dondurulmuş gıda denilince, Türkiye’de ilk akla gelen marka SuperFresh’tir. Kerevitaş Grup bünyesinde oluşturulan bu marka bugün Türkiye’de birçok süpermarkette bulunan, hazır ve dondurulmuş gıdalar çokça satılan ürünler arasında yer almaktadır. SuperFresh, pazara 1990 yılında girmiş olmakla beraber, bu yıldan beri aktif olarak satış yapan bir markadır.

Dondurulmuş gıda ürünleri ve satışını gerçekleştirmiş olduğu diğer ürünlerde totalde 400’e yakın seçeneğini bulunan Kerevitaş ürün sayısını her geçen gün artırmaktadır. SuperFresh, 2018 yılı itibari ile toplamda 128 çeşit ürüne sahip.

Dondurulmuş patates kızartmalarından, hamburger ve diğer proteinlere; pizza çeşitlerinden hamur çeşitlerine ve sebze ve meyveye kadar pek çok ürüne sahip. Hijyen şartlarına uygun olarak paketlenen ürünler, süpermarketlerin ve bazı yerel marketlerin derin dondurucularında satılmaktadır.

Her geçen yıl ürün sayısını artıran ve daha fazla ağda satışa sunulan SuperFresh markası, pek çok kişinin hayatında en az bir kere tüketmiş olduğu ürün grupları içerisinde yer almaktadır. Bugün SuperFresh, Kerevitaş’ın açık ara farkla en çok tercih edilen markasıdır.

SuperFresh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

0850 209 16 16

SuperFresh Çağrı Merkezi İletişim E-Posta Adresi:

info@kerevitas.com.tr

Arama Terimleri: superfresh iletişim, superfresh çağrı merkezi, superfresh iletişim bilgileri, superfresh destek hattı, superfresh şikayet hattı, superfresh iletişim no

Scroll to Top