Ana sayfa Alışveriş SuperStep Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

SuperStep Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Superstep Eren Grup’a bağlı olan markalar arasında yer almaktadır. 1990 senesinde Eren Grup ile Devanlay arasında resmi bir ortaklık kurulmuştur. Daha öncelerinde Lacoste markasına ait lisanslı üretimler gerçekleştiren Eren Grup, Er-De Pazarlama AŞ ile bu ürünlerin dağıtımını da gerçekleştirmeye başlamıştır.

Eren Perakende ile Swatch markası arasında bir anlaşma imzalanmış ve bu anlaşma sonucunda perakendecili anlamında çok daha ileri noktalara gelinmiştir.
Neden Superstep?

Burberry markası 2005 yılı itibari ile Eren perakendeye katılmıştır. Sektörde giderek yükselen firma çok daha büyük dünya markaları ile de anlaşmalar gerçekleştirmiştir. Giant ve G-Star Raw bu markalar arasında yer almaktadır. Superstep bünyesinde pek çok farklı markaya ait ürün satışı gerçekleştirilmektedir.

Her zevke ve yaşa hitap eden bu markadan online olarak alışveriş yapabilme imkanı da bulunmaktadır. CIS ülkeleri, Rusya ve Ukrayna operasyonlarının tamamı Eren Perakende tarafından yürütülmektedir. Aynı zamanda firmanın outlet mağazaları da bulunmaktadır. 14 farklı ülkede 500’den fazla mağazası bulunan Eren Perakende her geçen gün daha da büyümektedir.

SuperStep Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 

444 37 36

SuperStep Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:

mh@superstep.com.tr

Arama Terimleri: superstep iletişim bilgileri, superstep destek hattı, superstep iletişim numarası, superstep çağrı merkezi, superstep iletişim, superstep şikayet hattı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here