Sürat Kargo Çağrı Merkezi / İletişim /Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’nin en çok tercih edilen ve öde gelen kargo firmalarından biri olan Sürat Kargo, müşterilerinin kargolarına ilişkin yaşadıkları tüm sorunlar için en hızlı ve kesin çözümü sunmak adına birçok farklı iletişim kanalı belirlemiştir. Türkiye’nin her yerine gönderim sağlayan firmanın hizmetlerine ilişkin yaşanan aksaklıklar veya müşteri firma arasında yaşanan sorunlara ilişkin tüm konularda iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür. Günümüzde dijital iletişim kanallarının yaygınlaşması ve çok sık tercih edilmesine bağlı olarak Sürat Kargo tarafından online iletişim kanalları sıklıkla kullanılmaktadır.

Kargo gönderimi, teslimat, ödeme, kargo takibi vb. Sürat Kargo’nun tüm hizmetleri için Sürat Kargo müşteri hizmetleri kapsamında sağlanan alternatif iletişim adreslerini kullanabilirsiniz. İstek, şikayet ve önerililerinizi rahatlıkla iletebileceğiniz online iletişim kanalları sayesinde kısa sürede firmadan kaynaklı sorunların çözümünü sağlamanız mümkündür.

Sürat Kargo Destek İletişim Merkezi

Türkiye’nin önde gelen kargo firmalarından biri olan Sürat Kargo, farklı tip iletişim kanalları ile müşterilerine destek sunmaktadır. İletişim kanallarının yanı sıra online birçok farklı işlemi de Sürat Kargo kurumsal destek merkezi web sayfası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bağlantı adresi üzerinden Sürat Kargo ile nasıl iletişime geçmeniz gerektiği hakkında tüm detaylara ulaşmanız mümkündür. Firma tarafından sağlanan tüm hizmetlere ilişkin tam destek alabileceğiniz iletişim adreslerinden herhangi birini kullanarak kısa sürede sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

Sürat Kargo İletişim Formu

Sürat Kargo iletişim formunu görüş ve öneri, şikayet ve talep olmak üzere üç farklı biçimde oluşturmanız mümkündür. Sürat Kargo resmi internet adresi üzerinden erişim sağlayabileceğiniz iletişim formu üzerinde; kişisel bilgiler, iletişim bilgileri ve mesaj bölümleri eksiksiz olarak doldurulmalıdır.

Bağlantı adresi üzerinden hızlı erişim sağlanabilmektedir.

Sürat Kargo İletişim E – Posta Adresi

Müşteri iletişim formu kapsamında firma ile her türlü bilgi, görüş ve çözüm talepleri için e – posta adresi üzerinden yazışma başlatmanız mümkündür.

E – posta adresi üzerinden taleplerinizi bildirmeniz mümkündür.

Sürat Kargo Şikâyet Hattı

Sürat Kargo hizmetlerine ilişkin tüm şikâyetlerinizi iletişim sayfası üzerinde yer alan yöntemleri kullanarak iletebilirsiniz.

Üzerinden Sürat Kargo hizmetlerine ilişkin şikâyetlerinizi firmaya nasıl bildirmeniz gerektiğini görüntüleyebilirsiniz. İster online iletişim formunu kullanarak isterseniz de çağrı merkezi üzerinden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

Sürat kargo müşteri hizmetlerine hafta içi: 09.00 – 18.30, Cumartesi günleri: 09.00 – 14.30 saatleri arasında erişim sağlayabilirsiniz.

  • Sürat Kargo Çağrı Merkezi: 0850 202 0 202
  • Sürat Kargo Genel Müdürlük: 0212 410 30 30

Sürat Kargo Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma Yöntemi

0850 202 0 202 nolu telefon numarasını aradıktan sonra kısa süre içinde müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Diğer pek çok firmanın aksine Sürat Kargo tarafından doğrudan müşteri temsilcisine bağlanma işlemleri çok daha kısa sürede yapılmaktadır. Çağrı merkezi yerine doğrudan online iletişim kanalları üzerinden çok daha kısa sürede işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Sürat Kargo Sosyal Medya Hesapları

Sürat Kargo hizmetlerine ilişkin tüm sorunlarınızı resmi sosyal medya hesapları üzerinden bildirerek sorunlarınızın normalden çok daha kısa süre içinde çözülmesini sağlayabilirsiniz. İnternet ve sosyal medya kullanımının son yıllarda hızlı bir şekilde yaygınlaşmasının ardından birçok kurumsal firma tarafından da iletişim hizmetleri sosyal medya hesapları üzerinden sağlanmaya başlamıştır. Sürat Kargo kurumsal sosyal medya adresleri:

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*