Ana sayfa Özel Kurumlar Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

0
surat kargo iletisim
surat kargo numarasi

Sürat Kargo iletişim adreslerini kullanmadan önce firmanın kurumsal iletişim adresleri yerine hizmet aldığınız yerel bayinin iletişim kanallarını kullanmanız çok daha kısa sürede işlem gerçekleştirmenizi ve sonuç almanızı sağlar. Sürat Kargo iletişim adreslerini kullanarak online veya doğrudan iletişim sağlayarak gönderi takibi, hizmet türleri ve faaliyet alanları başta olmak üzere birçok konuda profesyonel destek alabilirsiniz. Sürat Kargo çağrı merkezi telefon numarasını arayarak hafta içi: 09.00 – 18.30, Cumartesi: 09.00 – 14.30 saatleri arasında direkt müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Sürat Kargo Sipariş/Kargo Takibi

Gönderi takibi için online işlemler sayfasını kullanabilir veya çağrı merkezi üzerinden sipariş takibi gerçekleştirebilirsiniz. Kurumsal hizmet kalitesinin artmasına bağlı olarak gelişen iletişim kanalları sayesinde anlık olarak kargo takibi işlemleri de gerçekleştirilebilmektedir. Müşteri memnuniyeti açısından kargo takip işlemleri hem online hem de doğrudan iletişim kanalları üzerinden rahatlıkla sağlanabilir. İletişim adreslerini kullanarak en kısa sürede gönderi takibi başta olmak üzere her hizmet türü için işlem yapabilirsiniz.

SÜRAT KARGO Müşteri Online İletişim Formu

Müşteri iletişim formu üzerinden online olarak her konuda sorunlarını veya taleplerinizi ileterek kurumsal destek alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti açısından 7 gün 24 saat söz konusu iletişim formu ve iletişim kanalları ile hizmet sağlanır. Gerekli kişisel bilgiler ve iletişim bilgileri eksiksiz olarak girilerek, mesaj bölümüne açık bir şekilde iletinizi ekleyebilir ve en kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

SÜRAT KARGO İletişim E – Posta Adresi

cozummerkezi@suratkargo.com.tr e – posta adresini kullanarak her konuda Sürat Kargo müşteri hizmetleri desteği alabilirsiniz. Sorunlarınızı ve taleplerinizi e – posta adresi üzerinden firmaya ileterek kurumsal destek almanız mümkündür. Kargo ile ilgili tüm sorunlar veya diğer işlemler için firmanın kurumsal e – posta adresini kullanarak kısa sürede işlem gerçekleştirmeniz mümkündür.

SÜRAT KARGO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sürat Kargo çağrı merkezi telefon numarasını kullanarak gönderi takibi başta olmak üzere şikayet, öneri veya talepler için işlem yapılabilir. 7/24 çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcisine bağlanarak işlem yapabilirsiniz.

  • Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 202 0 202
  • Sürat Kargo Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 410 30 30

SÜRAT KARGO Sosyal Medya Hesapları

Sürat Kargo resmi sosyal medya hesaplarını kullanarak güncel kampanya ve duyuruları takip edebilir ve müşteri hizmetlerine ilişkin hızlı çözümler elde edebilirsiniz. Sürat Kargo resmi sosyal medya hesapları:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here