Ana sayfa Özel Kurumlar Sürat Kargo Şikayet

Sürat Kargo Şikayet

0

Geçmişi çok uzun yıllara dayanan taşıma sektörünün önemli halkalarından biri olan kargo firmaları önemli hizmetler vermektedir. Genel olarak iş tanımları bir bölgeden başka bir bölgeye eşya ve ürün taşımaktır. Ülkemizde faaliyet gösteren önemli kargo taşıma firmalarından biri de sürat kargo olmaktadır.

1.Sürat Kargo Hakkında

Faaliyetlerine 2003 yılında başlayan ve günümüze kadar istikrarlı bir biçimde çalışmaya devam etmektedir. Şuan da hali hazırda bir fiil çalışan şubelerinin sayısı 700’e yaklaşmıştır. Çalışmalarını yalnız Türkiye sınırların da değil ayrıca yurtdışında da başarılı bir biçimde yürütmektedir. Genç bir şirket olmasına rağmen köklü birçok kargo firması ile rekabet edebilmek de ve son derece başarılı bir gelişim sürdürmektedir.

2.Sürat Kargonun Sunmuş Olduğu Hizmetler

Sürat kargo ile Türkiye’nin her yerine ve dünyada 228 ülkeye kargo göndermeniz ve almanız mümkün olmaktadır. Kargo şirketi diğer kargo firmalarına göre çalışma saatlerini bulunduğu şehre göre ayarlamaktadır ve doğuda 8.30 ile 18.00 arasında hizmet verirken batıda ise 9.00 ile 18.30 arasında hizmet vermektedir. Bu saatler arasında gönderilerinizi ister şubeye giderek gönderebilir isterseniz de kuryeyi ev adresinize çağırarak teslim edebilirsiniz.

Sürat Kargo Şikayet Hattı Numarası:
0850 202 0 202

Arama Terimleri: sürat kargo şikayet, sürat kargo şikayet hattı, sürat kargo şikayet hattı, sürat kargo şikayet telefonu, sürat kargo şikayet takip, sürat kargo şikayet numarası, sürat kargo şikayet numarası

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here