Ana sayfa Televizyon Kanalları Survivor Çağrı Merkezi İletişim Başvuru Telefon Numarası

Survivor Çağrı Merkezi İletişim Başvuru Telefon Numarası

3

Survivor gibi izleyici kitlesi fazla olan birçok televizyon programlarının başvuru hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Survivor çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Başvuru hizmetleri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. Survivor çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Survivor izleyicilerinin veya başvurunların en çok karşılaştıkları problemlerin arasında, çağrı merkezi bekletme süresi, survivor programına katılmak için gereken kriterler, survivor programı hakkında şikayet veya görüş gibi işlemler yer almaktadır.

Survivor çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını izleyici temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da Survivor çağrı merkezinden veya izleyici hizmetlerinden destek almak en iyi seçenektir.

Survivor SMS Oy Numarası Hattı:
1890

Survivor Yarışmacı Başvurusu Linki

Survivor Videolu Yarışmacı Başvurusu Linki

Arama Terimleri: survivor iletişim bilgileri, survivor telefon no, survivor irtibat tel, survivor canlı destek, survivor müşteri temsilcisi, survivor şikayet hattı

3 YORUMLAR

  1. Ben Muğla.dan yazıyorum Barış ile sosyetik gelin filmini çektik Muğla ilçelerinde.Agrasif bir insan kesinlikle değil gayet saygılı sevgili birisidir.Hem ünlüler hem gönüllüler onun için hep kırıcı konuşüyorlar.Lütfen adil olun.Kendimi tutamadım bu yazının panoromadaki arkadaşların okumasını istiyorum.Sevgiler

  2. Ben mucize doktordan ali vefa artık yeter babuş elif elensin Bi de Sercan elensin babuş bide acun abi inş görürsün

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here