Ana sayfa Alışveriş Swatch Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Swatch Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1

Bazen saatler çabucak geçer bazen ise geçmez olur ya da durur. Fakat insanların koşturması ve de hayatın akışı asla durmaz. İşte bu yüzden zaman iyi değerlendirilmelidir. Zamandan haberdar olmak insanoğlunun en önemli ihtiyaçlarından biridir ve bu ihtiyacı en iyi biçimde karşılayan da Swatch markasıdır.

Swatch, kol saati üretimine 1983 yılında başlamıştır. İlk olarak, moda meraklısı olan genç kitleye hitap edilmiştir. Swatch tasarımcıları için kadran, adeta her şeyi yerleştirebilecekleri boş bir paletti ve bunun sonucunda ortaya göz alıcı koleksiyonlar çıkmıştır. Herkes Swatch markasına ait olan bir saati mutlaka tanır. Çünkü Swatch kendisini diğer markalardan farklı kılmayı başarmıştır. Görünümü, renkleri ve de tasarımı ile bu başarısını devam ettirmektedir.

Swatch kol saatleri her kıyafetle kombin edilebilecek kadar ilgi çekici bir dizayna sahiptir. Bu şekilde çok yönlü olması nedeniyle her yaş ve kesimden insan rahatlıkla tercih edebilmektedir.

Swatch, kişilerin hayata bakış açılarını simgelemeyi hedeflemiştir. Ayrıca, kalite ve özellik bakımından zirvede olmayı sürdürmektedir. Zamana meydan okumak isteniyorsa mutlaka zamana meydan okuyacak olan bir Swatch marka saat sahibi olunmalıdır.

Swatch Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 722 72 72

Swatch Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
musterihizmetleri@tr.swatchgroup.com

Swatch İletişim Adresi:
The Swatch Group Turkey Saat Ticaret Limited Şirketi Büyükdere Caddesi No:195 Büyükdere Plaza Kat:6 Levent / 34360 İstanbul

Arama Terimleri: swatch çağrı merkezi numarası, swatch iletişim, swatch iletişim numarası, swatch telefon numarası, swatch şikayet hattı, swatch müşteri hizmetleri numarası, swatch destek hattı

1 YORUM

  1. Merhaba yaklaşık 6aydır saatime köprü almak için mall ofdaki mağazanıza gidiyorum fakat her gittiğimde ellerinde olmadığını söylüyorlar sadece siyah köprü var diyorlar mall of gibi bir mağazanızda nasıl olurda 6 aydır bir köprü gelmez anlayamadım saati kullanamıyorum birde bazı mağazalarınız ücret talep ediyorlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here