Ana sayfa Devlet Kurumları TAİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TAİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Türk Havacılık ve Uzay Sanayi gibi benzer müşteri kitlesi oldukça iyi olan devlet kurumlarının müşteri temsilcilerine aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay olmamaktadır. Türk Havacılık ve Uzay Sanayi müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri hizmetleri size dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. Türk Havacılık ve Uzay Sanayi müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yöntemi ile iletişime geçerek sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Türk Havacılık ve Uzay Sanayi  olarak istediğiniz konu hakkında bilgi alabilir; soru, öneri ve isteklerinizi kolay bir şekilde bildirebilirsiniz.

Türk Havacılık ve Uzay Sanayi müşteri hizmetleri iletişim bilgileri veya iletişim numarası aracılığıyla destek almak istediğiniz birçok konu hakkında yardım veya bilgileri müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Türk Havacılık ve Uzay Sanayi gerçek ve resmi çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi verirseniz mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.

TAİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
+90 312 811 18 00

TAİ Çağrı Merkezi İletişim Faks Numarası:
+90 312 811 14 25

Arama Terimleri: tai iletişim, tai çağrı merkezi, tai müşteri hizmetleri, tai adres, tai telefon numarası, tai irtibat tel, tai iletişim numarası, tai irtibat numarası, tai destek hattı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here