Ana sayfa Alışveriş Taşpınar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Taşpınar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1

Taşpınar AVM, 1988 yılında sektörde yerini almaya başlamıştır. İlk olarak Ankara Keçiören’de kurulan Taşpınar günümüzde ise 27 mağazaya ulaşmıştır. Bu mağazalardan 2 tanesi Kırıkkale’de bulunmaktadır. Çok fazla müşteriye ulaşarak satışlarına devam ettirmektedir. Bünyesinde 600’e yakın çalışan bulundurmaktadır. Çeşitli kategorilerde ürünlerin satışını yapmaktadır. Yerli ve yabancı markaların ürünlerine buralardan rahatlıkla ulaşılabilir.

Taşpınar AVM içerisinde beyaz eşya, elektrikli ev eşyaları, elektronik aletler, bilgisayar, cep telefonu, züccaciye, mobilya gibi çok fazla çeşitte ürün satıla sunulmaktadır. Yaklaşık ürün sayısı 40.000 çeşit şeklindedir. Bulunduğu yerlerde aktif bir şekilde satışta bulunan Taşpınar AVM, uzun süredir sektörde yerini almaktadır. İhtiyaç olunan her şeye buradan rahatlıkla ulaşılabilir.

Aynı zamanda ücretler de uygun olmaktadır. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren Taşpınar AVM, kendine tarzı ile kaliteyi de ön plana çıkarmaktadır. Güler yüzlü çalışanları ve hizmet anlayışı ile takdirleri toplamıştır. 1988’den günümüze kadar 27 mağazaya çıkması da bu konuda son derece başarılı olduğunu göstermektedir. Ankara’da başlayan macera yavaş yavaş diğer illere de yayılmaktadır.

Taşpınar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 420 60 60

Taşpınar Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@taspinar.com

Arama Terimleri: taşpınar çağrı merkezi, taşpınar iletişim, taşpınar müşteri hizmetleri, taşpınar müşteri hizmetleri numarası, taşpınar telefon numarası, taşpınar irtibat tel, taşpınar şikayet, taşpınar telefon numarası, taşpınar mail adresi, taşpınar iletişim, taşpınar çağrı merkezi, taşpınar iletişim numarası, taşpınar destek hattı

1 YORUM

  1. Telefonu seçtim ve ödemesini yaptim 2 gün içinde gelecek dediler 4 gün oldu ses yok lütfen ilgilenmeniz istiyorun.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here